Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Daha Ötesi için Tasarlandı!

Daha Ötesi için Tasarlandı!

Profesyonel kullanıcılar, benzersiz BITURBO Brushless kömürsüz motor teknolojisi ile ProCORE18V akülerin tüm potansiyelinden faydalanarak zorlu işleri kolaylıkla halledebiliyor.

BITURBO Brushless teknolojisini keşfedin.

Bosch Professional 18V akü sisteminin bir parçası olarak, BITURBO kömürsüz motor özellikli makinalar tüm yeni ve mevcut 18V aküler ve şarj cihazları ile tamamen uyumlu olarak çalışıyor.

BRUSHLESS Kömürsüz Motor Teknolojisi

Yüksek teknolojiye sahip, yenilikçi Brushless kömürsüz motor teknolojisi, profesyonel kullanıcılara birçok fayda ve kolaylık sağlıyor. Motor gurubunda kömür (fırça) içermeyen Brushless teknolojisine sahip akülü, kömürsüz motorlu el aletleri, bu teknoloji sayesinde çok daha uzun ömürlü, yüksek performansla ve dayanıklı şekilde kullanılıyor. İçinde kömür içermeyen aletler aynı zamanda çok daha hafif ve ergonomik olmasıyla da kullanıcıların sağlığı için büyük avantaj sağlıyor. Kömürsüz motorlarda hareketli ve aşınan parçalar bulunmadığı için kömürlü motorlardaki gibi ekstra gürültü ve yıpranma da ortaya çıkarmıyor. Brushless teknolojiisi ile aynı zamanda, kullanıcıların satış sonrasındaki süreçleri de kolaylaşıyor. Ürünlerdeki uzun kullanım süresi sayesinde, kullanıcıların servis ihtiyacı azalıyor. Böylelikle profesyoneller zaman ve performans kaybetmeden işlerine çok daha rahat odaklanabiliyor.

BITURBO ürünler, PRO-MIX teklifi kapsamında sunuluyor. PRO-MIX ve BITURBO teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için Bosch Profesyonel El aletleri resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.