Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Cubotherm Ultra Isı Yalıtım Sistemleri İle  Enerji Kaynaklarına ve Ekonomiye Katkı

Cubotherm Ultra Isı Yalıtım Sistemleri İle Enerji Kaynaklarına ve Ekonomiye Katkı

Doğru uygulanan ısı yalıtımı enerji kaynaklarının daha az kullanılmasında büyük rol alıyor. Isı yalıtımı, % 50’nin üzerinde enerji tasarrufu sağlarken, ısınma ve soğutma için harcadığımız bütçeyi de büyük oranında azaltıyor. Havadaki karbondioksit salınımını indirgemeye de yardımcı olan ısı yalıtımı, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmanın önemli adımlarından.

Çevreyi, doğayı ve doğal kaynakları koruma ilkesiyle hareket eden CUBO, ürünlerini bu anlayışla geliştirip üretiyor. CUBO’nun yapılardaki enerji kaybını en aza indirmek amacıyla geliştirdiği “CUBOTHERM ULTRA Isı Yalıtım Sistemleri” ürünleri, geleceğimiz için çevreci çözümler sunuyor ve ekonomiye katkı sağlıyor.

“CUBOTHERM ULTRA Isı Yalıtım Sistemleri” ultra ürünlerinin doğru uygulanması durumunda CUBO’nun 10 yıl sistem garantisi de beraberinde sunuluyor.

Yaz - Kış Enerji Tasarrufu

“CUBOTHERM ULTRA Isı Yalıtım Sistemleri”, ısı yalıtımı sağlarken binaların ömrünü uzatıyor. Çevreci bir ürün olan ve enerji tasarrufu sağlayan “CUBOTHERM ULTRA Isı Yalıtım Sistemleri”, yazın binayı ısıdan, kışın ise soğuktan koruyarak elektrik enerjisi ve doğalgazdan tasarruf edilmesini sağlıyor.

Yüzeyde dekoratif görünüme imkân tanıyan sistem, yine CUBO’nun Acrytech Serisi dış cephe boyaları son kat olarak uygulandığında tercih edilen renk canlılığını uzun yıllar koruyor.

Geniş ürün yelpazesine sahip CUBO “Yapıda Kusursuz Çözümler” misyonuyla hareket ederek sektörün ihtiyaçlarına yanıt vermeye devam ediyor.