Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
CK Architecture Interiors, Türkiye’deki İlk Showroom’unu İzmir’de Açtı!

CK Architecture Interiors, Türkiye’deki İlk Showroom’unu İzmir’de Açtı!

Müşterilerine uluslararası standartlarda seçkin yaşam ve çalışma alanları tasarlamak üzere 2012’de Dubai’de kurulan CK Architecture Interiors, Türkiye’de faaliyet göstermeye 2020’de başladı. Firma, kurumların, partnerlerinin, iş ve cemiyet hayatından seçkin isimlerin katıldığı bir davetle İzmir Alsancak Showroom açılışını 3 Aralık’ta gerçekleştirdi. Alışılmış mimarlık ofisi konseptinin ötesine geçerek, personaları tanımlanan sanal müşterileri için dizayn edilen bir mekanda, hayalden gerçeğe uzanan süreci ve ayrıcalıklı hizmeti deneyimleyebildiğiniz mekan, Cem Kapancıoğlu mimarlığına dair bize ilk ipuçlarını veriyor.

220’si Dubai merkezinde olmak üzere toplam 250 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet veren şirket, fizibilite çalışmasından anahtar teslimine kadar tüm hizmetleri kendi bünyesinde verebiliyor. Mimarlık, proje yönetimi, planlama ve inşaat alanlarında üst düzey projelerde kişiye özel anahtar teslim çözümler sunan CK Architecture Interiors, sahip olduğu uluslararası tecrübeyi iki senedir Türkiye’deki müşterilerine de sunuyor.

Şirketin kurucusu Cem Kapancıoğlu, açılışta yapmış olduğu konuşmasında hedeflerinin her zaman mimari tasarım uygulama sektöründe uluslararası standartlarda yüksek kalitede iş çıkarabilmek olduğunu vurgularken, şirketin Türkiye’de hayata geçireceği en önemli proje olarak gördüğü Reisdere Design House hakkında da bilgiler verdi. Bugüne kadar Burj Khalifa ve Palm Jumeriah başta olmak üzere Dubai’nin en önemli lokasyonlarında irili ufaklı yüzlerce projeye imza attıklarını belirten Kapancıoğlu, Türkiye’de de bu vizyonu öne çıkaran pek çok proje üzerinde çalıştıklarını söyledi.