Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Çanakkale Seramik, ‘Crocodile’ Serisi ile Mekanlara Gerçekçi Bir Görünüm Kazandırıyor

Çanakkale Seramik, ‘Crocodile’ Serisi ile Mekanlara Gerçekçi Bir Görünüm Kazandırıyor

Çanakkale Seramik, özgün serisi Crocodile ile vahşi doğayı yaşam alanlarına taşıyor. Reptile koleksiyonunu oluşturan Crocodile serisinin beş ayrı boyuttan oluşan karoları, bir araya getirildiğinde timsah derisi üzerindeki desen çeşitliliğini yansıtıyor.

Güçlü, dayanıklı, vahşi

Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarından Can Yalman’ın özgün yaklaşımı ile hayata geçen ve  EDIDA, I.D., ETMK gibi prestijli tasarım ödüllerine layık görülen Reptile koleksiyonu Crocodile serisi, yaşayan ve nefes alan mekanlar yaratıyor. Doğanın seramik karolara dönüştüğü Crocodile serisi, timsah derilerinin üzerindeki çok özel dokuları seramik yüzeylere yansıtmakla kalmıyor, dokuları hissetmenizi sağlıyor.

5 farklı boyutta 9 ayrı renk seçeneği

Beş ayrı boyuttan oluşan ve bir araya getirildiklerinde timsah derisi üzerindeki desenleri oluşturan Crocodile serisi, saf beyazdan, bej-yeşil timsah tonlarına uzanan dokuz farklı renk seçenekleriyle sunuluyor.

Opak beyaz, mat beyaz, mat bej, bej-yeşil, fümeli bej-yeşil, fuşya, fümeli fuşya, parlak siyah, mat siyah renklerinde ve 7.5x17.5 cm, 10x17.5 cm, 12.5x17.5 cm, 15x17.5 cm ve 17.5x17.5 cm boyutlarında üretilen seri, salon ve yatak odası gibi mekanlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor.