Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Bosch Elektrikli El Aletleri, Ahşap İşlerindeki Gücünü Yeni Kampanyasıyla Duyuruyor!

Bosch Elektrikli El Aletleri, Ahşap İşlerindeki Gücünü Yeni Kampanyasıyla Duyuruyor!

#BoschAhşapİşleri kampanyası boyunca; kaba kesim, kesme, tamamlayıcı yüzey işlemleri ve sabitleme işlemleri olmak üzere 4 ana kategoride 4 farklı ürüne odaklanan şirket, yenilikçi teknolojisiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor.

#BoschAhşapİşleri kampanyasının ilk odak ürünü olan Bosch Professional GKS 18V-68 C akülü daire testere, kaba kesim işlemlerinde kullanılıyor. Makine, yeni BITURBO Brushless teknolojisi sayesinde 1.800 W elektrikli cihaz performansına eşit üstün akülü kesim performansı sağlıyor. Kaba kesimlerde yüksek performans ve hızlı çalışma imkanı sunan GKS 18V-68 C’nin  tüm kesim pozisyonlarında mükemmel kontrol sağlayan yeni ek tutamağı sayesinde, kullanıcılar ergonomik bir şekilde çalışabiliyor.

Kesme işlemlerideBosch Professional GCM 18V-216 akülü gönye testere de BITURBO Brushless teknolojisine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Gönye kesme makinesi yalnızca bir adet 18V akü ile çalıştığı için kullanıcılarına hafif kullanım ve mükemmel ergonomi sağlıyor; akülü manevra kabiliyeti ve olağanüstü kompaktlık ile kesme işlemlerini kolaylaştırıyor.

Bosch Professional GEX 18V-125 akülü eksantrik zımpara tamamlayıcı ise, yüzey işlemlerinde optimum makine kontrolüyle rahat ve kolay kullanımı amaçlıyor. İş parçasına yakın olağanüstü dengesi, avuç içi bölümünün ve kavramanın üstün ergonomisi, optimum alet kontrolü kazandırıyor.

ProCORE 18V aküler ve maksimum 150 Nm tork ile güçlü kömürsüz motor teknolojisine sahip GSR 18V-150 C akülü delme/vidalama makinesi ise kullancılarınahızlı bir çalışma deneyimi sağlıyor. Sabitleme işlemlerinde; çeşitli vidalama ve delme görevlerinde benzersiz gücü ve kontrol mekanizmaları ile ön plana çıkıyor.

Ahşap işlerinde çalışmak için tasarlanan tüm Bosch Elektrikli El Aletleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.