Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Bien, Oversize Koleksiyonları ile Mekanlara Bütünsel Bir Şıklık Kazandırıyor

Bien, Oversize Koleksiyonları ile Mekanlara Bütünsel Bir Şıklık Kazandırıyor

İç ve dış mekanlarda ıslak ya da kuru zeminlerde kullanılabilen, çizilme, darbe, sıcak ve soğuk şoklara üstün bir direnç gösteren büyük ebat koleksiyonlar, uygulama sırasında zaman ve işçilik avantajı da sunuyor. 

Doğanın eşsiz ustalığını mekanlara yansıtmanıza yardımcı oluyor

Birçok farklı renk ve desen seçeneğinin yer aldığı koleksiyonlar, zemin ve duvarda kullanım için ideal bir alternatif oluyor. Koleksiyonlarda; duvar ve zeminlerin bütünlüğünü sağlayacak ya da zıtlıklarla yaratılacak uyum için birçok seçenek bulunuyor. 120X180 cm ebatı ile alanların olduğundan daha geniş görünmesine de yardımcı oluyor. Islak, kuru, iç ve dış mekan fark etmeksizin her alana kolayca uyum sağlayan oversize koleksiyonlar, renk ve desenleriyle de doğanın eşsiz ustalığını mekanlara yansıtmanıza yardımcı oluyor.

Bookmatch tasarımlı birçok özel parça bulunuyor

Her biri farklı desenlerden oluşan, sadelik ve şıklığın bir arada sunulduğu büyük ebat koleksiyonlar, parlak ve mat yüzey seçenekleriyle mekanların kalite hissini yukarı çekiyor. İlhamını doğadan alan eşsiz desen ve tonlarının yanı sıra sade tasarım seçenekleri de sunan koleksiyonlarda, ayrıca bookmatch tasarımı ile dikkat çeken birçok özel parça da bulunuyor. Mekanları sıradanlıktan kurtararak, doğanın modern dünyaya geçişini tamamlayan koleksiyonlar girdiği her alana estetik çizgiler katıyor. Modası hiçbir zaman geçmeyecek mekanların yaratılmasına imkan tanıyan koleksiyonlar, dekorasyonda sadelik ve şıklığın yeni tanımı oluyor.  

Uygulama kolaylığı sunuyor

Konut, restoran, alışveriş merkezi, otel ve hastane gibi birçok mekanın dekorasyonuna hayat veren koleksiyonlar, büyük boyutlarını avantaja çevirerek uygulama kolaylığı sunuyor. Zaman ve maliyette tasarrufun önünü açıyor. Koleksiyonlar, renklerinin ilk günkü canlılığını uzun yıllar koruyor.