Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
BEECK’lediğinize Değecek!

BEECK’lediğinize Değecek!

Almanya’nın silikatlı boya ve yüzey koruma ürünleri sektörünün başta gelen markalarından biri olan Beeck, sektörün profesyonelleri tarafından tam not aldı. Seminere Uzertaş firma yetkilileri ve inşaat ve restorasyon sektörünün önde gelen temsilcileri de katıldı.  

Beeck CEO’su Timo Ascherl, makul bir  maliyetle en yüksek verimliliğin elde edildiği ve uzun yıllar yapıların dış ve iç cephelerinin korunmasını sağlayan, sentetik bir katkı veya doğal olmayan hammaddeler içermediği için insan sağlığına zararlı olmayan, binaya nefes aldıran ve yanmaz özellikte olan Beeck boya ve yüzey koruma ürünleri ile ilgili bilgileri sektör profesyonellerine aktardı. Dış mekan ürünlerinden iç mekana, doğal taş ve brüt beton yüzeylerden sıvalı yüzeylere kadar geniş bir yelpazeye hitap eden ürünler detaylı olarak davetlilere anlatıldı. Beeck ürünlerinin, insan sağlığına ve çevreye duyarlı özellikleri ile yapı sektörüne büyük değer kattığının altı çizildi.

Yüksek katılımla gerçekleşen, sektör profesyonelleri tarafından büyük bir ilgi gören seminer sonrasında, programa öğle yemeği ile devam edildi ve katılımcılara hediyeleri takdim edildi. Uzertaş Boya San. Tic. ve Yatırım A.Ş. Yönetim Kurulu adına, Genel Müdür Yardımcısı Engin Özdemir de seminere katılan davetlilere teşekkürlerini iletti.