Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Baca ve Duvar Dipleri için Güvenilir ve Güçlü Bir Çözüm: “Braas Yakaflex”

Baca ve Duvar Dipleri için Güvenilir ve Güçlü Bir Çözüm: “Braas Yakaflex”

Braas Çatı Sistemleri’ nin en önemli sistem öğelerinden biri olan Yakaflex, baca ve duvar dibi detaylarında sıklıkla karşılaşılan su sızdırma problemlerine karşı uzun ömürlü çözüm getiren bir ürün. Yakaflex, “baskı çıtası” ve kendine özel “sentetik kauçuk” mastiği ile birlikte kullanılarak çatıların en kritik detaylarından biri olan baca/duvar diplerinde estetik ve durabiliteyi bir arada sağlıyor. 28 cm. ve 56 cm. olmak üzere iki farklı genişlik seçeneğine sahip olan ürün, 10 metre rulolar halinde sunuluyor.

Yakaflex,

  • Isı farklılıklarına dayanıklı, esnek özel yüzeyi ve alüminyum hasır takviyeli iç dokusu sayesinde her türlü atmosfer şartlarına karşı yüksek direnç gösteriyor,
  • Kendi kendine yapışma özelliği sayesinde ayrıca bir ısıl işlem gerektirmeden hızlı bir şekilde uygulanıyor,
  • Çok esnek ancak dayanıklı yapısı ile özel bir aparata ihtiyaç duyulmaksızın kolayca şekil alıyor ve verilen formu koruyor.

Gül Kurusu, Antrasit ve Havana Kahve renk seçenekleriyle çatı örtüsüne tam uyum sağlayarak, çatının estetik performansını da artıran Yakaflex, mimar ve son kullanıcılara sorunsuz baca ve duvar dibi detayına sahip çatılar sunuyor.