Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuar’ında tremco illbruck Ziyaretçileriyle Birlikteydi

Avrasya Kapı, Pencere ve Cam Fuar’ında tremco illbruck Ziyaretçileriyle Birlikteydi

Daha iyi binalar için sızdırmazlık, bağlantı ve kaplama, strüktürel cam ve cephe çözümleri üreten tremco illbruck, yüksek kalite ve teknolojiye sahip ürünlerini tanıtmak için 6-9 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Avrasya Bölgesi’nin alanında en büyük ve prestijli olan 20. Uluslararası Kapı, Pencere, Cam Fuar’ında 14. Salon 1404 No’lu standında birçok ülkeden ziyaretçilerini ağırladı.
 
60 yılı aşkın marka başarısı ile iş ortaklarına cephe izolasyonu, pasif yangın koruma, ısı ve strüktürel cam ve sızdırmazlık çözümleri sunan tremco illbruck; tremco, illbruck ve nullifire markaları ve profesyonel satış kadrosuyla bu yıl da fuarın en çok ilgi gören stantları arasında yer aldı.
 
Farklı cephe türlerinde yalıtım ve sızdırmazlık için yüksek performanslı ürünleriyle öne çıkan illbruck markasının rüzgar ve yağmura karşı yüksek oranda izolasyon sağlayan, yüksek kalite ve devamlılık garantili ürünü TP600-Şişen Bant; satış ekibinin anlatımı ve ürün uygulama videolarıyla dikkatleri çekti. Yeni nesil cam ve giydirme pazarına yönelik geniş ürün yelpazesi ve sızdırmazlık sistemlerinde 35 yıllık deneyimiyle tremco, Strüktürel Cephe Silikonu olan SG200 gibi birçok ürünün ziyaretçi ile buluşmasını sağladı.
 
Amerika, Asya, Orta Doğu ve Avrupa’da 90’ı aşkın ülkede, toplam 1100 kişilik ekibiyle yüksek kalitede çözümler üretmeye devam eden tremco illbruck, global bir şirket olmanın ayrıcalığı ve özgüveni ile piyasa trendlerini yakından takip ederek başarılı yolculuğuna devam ediyor.