Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Antalya Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesinde BTM’nin Yeni Nesil Ürünleri Tercih Edildi

Antalya Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi Projesinde BTM’nin Yeni Nesil Ürünleri Tercih Edildi

BTMSEAL PUrea H2 sprey Hibrit Polyürea uygulaması öncesi zemin temizliği ve silimi, gider etraflarına grout uygulaması ve beton birleşim noktalarına tamir harcı ile pah yapıldı. Akabinde BTMSEAL AA0106 Epoksi Esaslı Solventsiz Şeffaf Emprenye Astarı rulo ve çek pas yardımı ile yüzeye uygulanarak silis kumu serpildi. Bir gün sonra astara tutunmayan silis kumları süpürülerek BTM Purea H2 Hibrit Polyürea uygulamasına geçildi. Daha sonra keçe ve XPS üzerine konularak çakıl serme işlemi yapılıp işlem sonlandırıldı. UV’ye maruz kalan yüzeylere ( parapet vs. ) alifatik UV dayanımlı poliüretan boya uygulandı.

Projede kullanılan BTMSEAL ürünleriyle ilgili ayrıntılı bilgilere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

BTMSEAL PUrea H2

Çift Komponentli, Sıcak Kürlenen, Hibrit Poliürea Esaslı Su Yalıtım Malzemesi

BTMSEAL PUrea H2, çift komponentli solventsiz,sıcak uygulamalı, yüksek mekanik ve kimyasal dayanım performanslı, çok hızlı kürlenen, hibrit poliürea esaslı bir su yalıtım kaplamasıdır. Uygulama sonrası aşınma ve basma dayanımı yüksek eksiz, sağlam ve çatlak köprüleme özellikli bir yapı oluşturur. 

Ürünle ilgili bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.btm.co/tr/urun/btmseal-purea-h2

BTMSEAL AA0106

Epoksi Esaslı Solventsiz Şeffaf Emprenye Astarı

BTMSEAL AA 0106 solventsiz, düşük viskoziteli, iki komponentli, şeffaf, reçine ve sertleştiriciden oluşan epoksi esaslı emprenye astarıdır. Özellikle Poliüretan ve Poliürea bazlı BTMSEAL  ürünlerinin astar malzemesi olarak kullanılır. A ve B bileşenleri ölçümlü olarak ambalajlandığından kullanım alanında birbirine karıştırılarak kullanılırlar.

http://www.btm.co/tr/urun/btmseal-aa0106