Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
“Alman Altın Tasarım Ödülü 2022” Kärcher’in oldu!

“Alman Altın Tasarım Ödülü 2022” Kärcher’in oldu!

Benzersiz tasarım trendlerini keşfeden ve onurlandıran Alman Tasarım Konseyi bu yılki “Alman Altın Tasarım Ödülü”ne, K2-K7 Smart Control Premium Serisi ile Kärcher’i layık buldu. 

1953 yılından bu yana tasarımda başarılı markaları destekleyen Alman Tasarım Konseyi, K2 - K7 Smart Control Premium Serisi’ni entegre uygulamaları ile kurulumundan temizlik sürecine kadar kullanıcılarına üst düzey konforlu kullanım sağlaması nedeniyle Kärcher’i ödüllendirdi. Sağlam tasarımlarının yanı sıra üstün performansı ile göz dolduran K2 - K7 Smart Control Premium Serisi temizlik teknolojilerinde de çıtayı yükseltiyor.

Olağanüstü müşteri deneyiminde fark yarattı

Uluslararası arenalarda üst üste önemli ödülleri alma başarısı göstermekten büyük mutluluk duyduklarını aktaran Alfred Kärcher Tasarım Direktörü Michael Mayer ödüle yönelik şunları aktardı:

Yüksek basınçlı temizleyici serimiz K2-K7 Smart Control Premium ile AlmanTasarım Ödülü'nü kazanmış olmaktan gurur duyuyoruz. Bu ödülle jüri, bir uygulamanın dijital desteği sayesinde artık kullanımı daha kolay ve güvenli olan ürünlerimizin olağanüstü müşteri deneyimini oluşturduğunu da bizleri onurlandırarak tescillemiş oldu.”