Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Guardian Glass

Firma Hakkında

Guardian Industries, 1932 yılında Guardian Glass Company olarak kuruldu. Ana merkezi ABD'de Auburn Hills - Michigan'da olan Guardian, ticari alanlara, konutlara ve otomobil piyasasına yönelik yapı maddeleri, düz camlar, vasıflı camlar ve fiberglas izolasyonun küresel olarak üretimini yapan, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir.

Günümüzde dünyanın her yerinde düz cam üretim hatları ve cam işleme tesisleri bulunmaktadır. Guardian ticari mekanlara, konutlara, iç dekorasyona, güneş enerjisine, elektronik ve otomotiv sanayine yönelik ürün çeşitlerini daha da optimize etmek amacıyla 2000 yılında, Carleton - Michigan'da Bilim ve Teknoloji Merkezi'ni açmıştır.

Guardian şirketi, yapı ve otomotiv sanayine yönelik cam faaliyetleri ile ilgili olarak çok kapsamlı bir Avrupa ağını da işletmektedir.

Guardian, yerinden yönetim anlayışı ile işlettiği üretim ve satış merkezleri sayesinde pazarların ve müşterilerin daima yakınındadır. 1981 yılında, Lüksemburg’un Bascharage kentinde kurulan float cam tesisi ile başlayan Avrupa macerası, bugün için Avrupa’nın sekiz farklı ülkesinde bulunan 10 float cam üretim hattı ve 8 ultramodern hat dışı kaplama tesisi ile büyük bir başarı ile devam etmektedir.

Guardian Glass Ürünleri

Guardian Glass

Teklif İste

Gönder