Granitaş

Firma Hakkında

Granitaş 1989 yılında Bilecik'te 40.000 m2 arazi üzerinde modern teknoloji ile kurulmuş, ülkemiz doğal kaynaklarına değer katmak hedefi ile faaliyet gösteren sektöründe öncü bir sanayi kuruluşudur. Granitaş, Aksaray(2), Bergama, Giresun, Kırklareli, Eskişehir ve Ankara'da birer adet olmak üzere ülkemizde toplam yedi adet granit ocağı işletmektedir.

Bilecik'te dünya granit sektörünün son teknolojisiyle kurulmuş ve geçen yıllar boyunca da daima yenilikleri takip edip yatırımlar yaparak hep modern ve yeni kalmış fabrikasında kendi granit ocaklarında elde ettiği granit bloklarını işlemenin yanı sıra yurt dışından ithal ettiği zengin renk ve doku çeşitliliğine sahip bloklarını da işleyerek müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile her zevke hitap edecek şekilde sunmaktadır.

Günümüzde en dayanıklı ve prestijli yapı malzemesi olan granit, inşaat sektörünün ülkemizdeki gelişimine paralel olarak her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Günümüzün modern yapılarının özellikle dış cephe kaplamalarında ve yer döşemelerinde müşteri projeleri doğrultusunda granite şekil veren Granitaş, sektörün öncüsü konumundadır.

Granitaş, Bilecik fabrikasından sonra ocaklarının yakınına kurmuş olduğu Bergama, Kırşehir, Aksaray ve Sivrihisar fabrikaları ile 2.000.000 m2 üretim kapasitesine ulaşmıştır. Üretimini yurt içinde pazarlamanın yanı sıra yaptığı dünya standartlarındaki üretim ile Rusya, İngiltere, Türki Cumhuriyetler, Almanya, Hollanda, Bulgaristan, Romanya, Arnavutluk, Makedonya, Endonezya, Ukrayna, ve Irak gibi ülkelerinde yer aldığı dış pazarlara da ihracat yapmaktadır. 

Granitaş, ülkemizde graniti ve diğer doğal taşları tanıtmak, kullanımı yaygınlaştırmak amacıyla Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Bilecik, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Isparta, İstanbul( Alibeyköy- Beylikdüzü - Ferhatpaşa - Kartal - Pendik), İzmir (Buca ve Menemen), Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Ordu, Samsun ve Tekirdağ (Çorlu) olmak üzere toplam 22 ilde 27 satış merkezi açarak, granitçi meslektaşlarına daha yakından hizmet vermeye başlamıştır.  

Granitaş Ürünleri

Granitaş

Teklif İste

Gönder