Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Göçmaksan

Firma Hakkında

GöçMakSan, inşaatçı el aletleriyle başladığı üretim yolculuğunda1960 yılından günümüze kadar istikrarlı bir büyüme göstererek, sektöründeki global markalardan biri olmuştur. Farklı kapasite ve güçte inşaat demiri bükme ve inşaat demiri kesme makinaları üreten GMS, demiri dize getiren güç sloganıyla yedi kıtada inşaat sektörüne ürün ve hizmet sunmaktadır. Yurt içindeki satış & servis yapılanmasının yanı sıra yurt dışındaki distribütörlükleri ile tüm dünyaya ürün ve hizmet sunan GöçMakSan, yılların kazandırdığı tecrübe, güvenirlilik ve kalitesiyle işlevsel, uzun ömürlü, nitelikli ürünlere gururla imza atmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi, deneyimli kadrosu, tam kapasite işleyen donanımlı üretim tesisleri ile GMS sektörde lider kkonımdadır. Finansman gücü ve Ar-Ge yatırımları sayesinde kullandığı teknolojiyi sürekli geliştiren GöçMakSan, yeni makina tasarımları, sektörün nabzını tutan yönetim vizyonu ve diğer firmalara örnek olan yaklaşımıyla her geçen gün büyümeyi sürdürmektedir. GMS, gelecekte de marka değerini korumak, kendi alanında sürekli ilerleyen bir organizasyon olmak için yenilik üretmeye, yorulmadan çalışmaya devam edecektir.

Göçmaksan Ürünleri

Göçmaksan

Teklif İste

Gönder