Gerkem

Firma Hakkında

2009 yılında sizlerden biri olarak yola çıkan firmamız, siz değerli çözüm ortaklarımızın hak ettiği kaliteli ve dürüst hizmet anlayışı ile bugün ve gelecekte de sizin için var olmaya devam edecektir.
 
2002 yılından itibaren ilk önce Plastik daha sonra Poliüretan sektöründe çalışmaya başlayan Şirket yetkilimiz Gülay GERDAN, plastik ve poliüretan sektöründe kullanılmak üzere hammadde ithalatı ve bu ürünlerin iç piyasaya pazarlanması ile çalışmalarını başlatmıştır. Yurtdışı pazar araştırmasında "Uygun Kalite ve Uygun Fiyat" hedeflenmiş bunun için öncelikli olarak tümü dijital cihazlardan oluşan tam teşekküllü bir laboratuar kurularak ürün araştırmasına başlanmıştır. Araştırmalar bittikten sonra yurt dışı tedarikçiler belirlenmiş ve firmamız ile aynı ticari kaliteye sahip en iyi hammadde üretici firmalarla beraber yola çıkılmıştır. Tüm bu çalışmalar sürerken firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarını başlatmış ve siz değerli çözüm ortaklarımıza daha kaliteli hizmet vermek için gerekli kalite belgelerini almıştır. "GerKem" 2012 yılında bir Marka olarak çalışmalarına kaldığı yerden devam etmektedir.
 
Firmamız hammadde İthalat&Satışı yanında, "Sprey Poliüretan Köpük" Uygulayıcısı"olarak da ayrıca faaliyet göstermektedir. Sahip olduğu 2 adet makine parkuru ve 2000 m²/gün uygulama kapasitesi ile ISI yalıtımı sektöründe kurulduğu günden itibaren çalışmaktadır.

Gerkem Ürünleri

Gerkem

Teklif İste

Gönder