Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
FİXPER Yalıtım
FİXPER Yalıtım

FİXPER Yalıtım

Daha Yaşanabilir Mutlu Yapılar İçin FİXPER!
 
FİXPER'in yapı sektöründeki faaliyeti, en önemli konulardan biri olan mevcut dış cephe ısı yalıtım kaplamalarındaki ciddi sorunları tespit ederek, yaklaşık 5 yıllık bir AR-GE çalışması sonucunda inşaat sektöründe kullanılmak üzere tamamen yerli inorganik ve ekolojik hammaddelerden oluşan ürünü ile üretime geçmesiyle başlamıştır.
 
FİXPER ürünleri, yılların sağlamış olduğu tecrübe sonucunda yüksek kalitede ve kullanım amacına uygun olarak piyasaya sunulmaktadır. Yurt içi satışlarının yanında firmanın ürettiği ürünler yurt dışı pazarlara da ihraç edilmektedir. Üretimler yüksek kalite anlayışı ile faaliyet gösteren Çerkezköy’deki tesisinde gerçekleştirilmektedir. AR-GE faaliyetleri de aralıksız devam etmektedir. Yenilikçi ürünler üretmek için ülkemizde ve dünyada yapı sektöründeki gelişmeler dikkatle takip edilmektedir.
 
Ürünlerin yüksek kalitede olması ve kalite sürekliliği FİXPER için çok önemlidir. Üretim tesisinde bulunan kalite kontrol laboratuvarında ürün ve hammadde kalite kontrolleri yapılabilmektedir. Konusunda tecrübeli teknik personel kalite kontrol işlemlerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca üretimde kullanılan hammaddelerin temini kalite standartlarına uygun güvenilir tedarikçi firmalardan sağlanmaktadır.
 
FİXPER Yalıtım ve Yapı Kimyasalları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'nin misyonu; müşterilerine her zaman kaliteli ürünler sağlamak, dünya piyasalarında gelişen yenilikçi yalıtım tekniklerini yakından takip etmek, konusunda uzman teknik elemanlarla yeni teknolojileri takip etmek, özellikle sürekli AR-GE çalışmaları ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumsal fayda sağlamaktır.