Finspor

Firma Hakkında

40 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Finspor, sürekli gelişimi hedef alan, yenilikçi yönetim anlayışıyla, birey ve toplum sağlığı için hizmet vermektedir. Finspor, en yüksek seviyede hizmet sağlayabilmek amacıyla yatırımlarına devam etmektedir.
 
Türkiye'de spor sektöründeki en geniş ürün yelpazesine sahip Finspor, dünyaca ünlü Precor, Stott Pilates, Sports Art, Water Rower, Bosu, Polar, Body Solid ve daha birçok markayla hizmet vermektedir.
 
Finspor, İstanbul başta olmak üzere, Ankara ve İzmir'deki bölge müdürlüklerinin yanı sıra, teknik servisi ve 8500 m²'lik deposuyla müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına hızla cevap vermektedir. Finspor ekibi, bütün kurumlar için profesyonel ekipman, projelendirme, kurulum, dekorasyon, program yazılımı ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Kurumun ihtiyacına ve üye profiline göre cihaz parkuru önerilerinde bulunmaktadır. Birçok spor salonu, hastane, belediye, konut,otel, askeriye, belediye, sağlık kuruluşu Finspor'un distribütörlüğünü yaptığı dünyaca ünlü markaların cihazlarıyla müşterilerine  spor yapma imkanı sunmaktadırlar.
 
ISO 9001 standartlarında hizmet veren Finspor, kardiyovasküler ürünler, ağırlık çalışmasına yönelik ürünler, eğlence sistemi, bilgisayar bağlantılı üye performans izleme sistemi, nabız kontrollü egzersiz programlama sistemi ve yazılımları gibi, bir spor tesisinin olabilecek tüm ekipman ihtiyaçlarını tek kanaldan profesyonelce karşılamaktadır.
 
Finspor, 200 kişiye yaklaşan profesyonel ekibi, Türkiye genelindeki genişleyen mağaza ağı ve www.e-finspor.com online satış mağazasıyla da bireysel müşterilerine hizmet vermektedir.

Ürünler

Finspor

Teklif İste

Send