Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
10. Betonik Fikirler Proje Yarışması

10. Betonik Fikirler Proje Yarışması

  • Yarışmalar

  • 03 Aralık 2018, Pazartesi

  • 28 Şubat 2019, Perşembe

Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden Akçansa’nın, genç fikirleri desteklemek amacıyla düzenlediği “Betonik Fikirler Proje Yarışması” bu yıl “Yapıda Dijital Dönüşüm” temasıyla onuncu kez gerçekleşiyor. Yarışma için 3 aralık 2018’de başlayan başvurular 28 şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

Türkiye’deki üniversitelerin tüm fakültelerinden lisans, yüksek lisans öğrencilerine ve akademisyenlere açık olan yarışmada dereceye girenlere ödülleri Mayıs ayında düzenlenecek bir törenle verilecek.

Bu sene “Yapıda Dijital Dönüşüm” teması altında yapılacak yarışmada, mevcut bir değer zincirinin dijital teknolojilerle yenilenmesi, ürün geliştirme, başarılı bir iş modelinin uygulanması, müşteri beklenti ve isteklerinin insan, iş modeli ve nesneler arası düzenleme ile çözülmesi gibi konularda inovatif fikirler dereceye girmeye çalışacak.

Yarışmaya öğrenciler ve akademisyenler, farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor. Yarışmada birinci olan grup üyeleri Heidelberg Cement Almanya Teknik Ziyareti, ikinci grup üyeleri iPad ve üçüncü grup üyeleri Apple Watch kazanacak.

Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.