Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
MARMOMAC 2021

MARMOMAC 2021

  • Fuarlar

  • 29 Eylül 2021, Çarşamba

  • 02 Ekim 2021, Cumartesi

  • Verona, İtalya

Marmomac, ocaktan işlenmiş ürünlere, teknolojilere, makine ve aletlere kadar tüm doğal taş tedarik ve değer zinciri için özel olarak dünyanın en önemli ticaret fuarıdır.
 
Marmomac, İtalya'nın ana doğal taş ocakçılığı ve işleme bölgelerinin yapıtaşıdır. Bugün, sektörün tüm aktörleri için uluslararası bir merkez olan, profesyonel yeniliklerin bir araya gelerek yenilik ve eğitim için tercih edilen bir mekan haline geldiği önemli bir platformdur.
 
Uzun süren bir pandemi sürecinin ardından Marmomac, sektör ekonomisi ve genel olarak ticaret fuarı sistemi için yeni bir geleceği yeniden düşünmek üzere en büyük doğal taş topluluğunun ihtiyaçlarına yanıt verdi ve bunu 2020'de “Marmomac Yeniden Başlatma” projesini başlattı.
 
29 Eylül-2 Ekim tarihlerinde planlanan 2021 edisyonu vesilesiyle, Marmomac, taş sektörünün profesyonellerine adanmış yeni bir portalın lansmanı ile yeni bir ağ oluşturma formülünü memnuniyetle karşılıyor: Marmomac Plus, her zaman aktif ve tüm sektörlere açık sanal bir mekan. Şirketler ve operatörlerin yanı sıra Eylül ayındaki fiziksel etkinliğe katılım da dahil olmak üzere her Marmomac girişimine erişim için çok yönlü bir yer. Marmomac Plus, şirketlerin markalarını, en iyi ürünlerini ve projelerini tanıtabilecekleri, ayrıca en büyük mermer Doğal Taş Topluluğu ile etkinlikler ve fırsatlar paylaşabilecekleri uluslararası pazara açık bir vitrin olma özelliğini de taşıyor.