Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Makine Zirvesi

Makine Zirvesi

  • Fuarlar

  • 16 Haziran 2022, Perşembe

  • 16 Haziran 2022, Perşembe

Türkiye Makine Federasyonu MAKFED, 16 Haziran’da İstanbul’da gerçekleşecek Makine Zirvesi’nde, sektör profesyonellerinin yanı sıra iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

 

Makine imalatçısı 3 bine yakın firmayı temsil eden 27 derneği çatısı altında bir araya getiren Türkiye Makine Federasyonu MAKFED’in ev sahipliği yapacağı zirvede; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın yanı sıra ilgili bakan yardımcıları, Türk sanayinin duayenleri, kamu kurum ve kuruluşları, MAKFED ve üye derneklerin yönetim kurulları ile makine imalat sanayi firmalarının üst düzey yöneticileri yer alacak.

 

16 Haziran’da Fairmont Quasar Hotel İstanbul’da düzenlenecek zirvede, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut AB iklim değişikliği ve ikiz dönüşüm politikaları üzerine bir konuşma yapacak. Zirvenin “Sıfır Karbon Hedefinde Yeşil Dönüşüm Politikaları” panelinde kamu politika ve programları değerlendirilecek. “Sürdürülebilirliğin Finansmanı” başlıklı ikinci panelde ise ikiz dönüşüm süreçlerindeki ulusal ve uluslararası finansal destek araçları ele alınacak. “Dijital ve Yeşil Dönüşümde Makineler” olan kapanış panelinde ise teknolojik dönüşümde makinelerin kritik rolü değerlendirilecek.

 

Zirve ile ilgili detaylı bilgiye BURADAN ulaşılabilir.