Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Hardware Eurasia

Hardware Eurasia

  • Fuarlar

  • 23 Mart 2022, Çarşamba

  • 26 Mart 2022, Cumartesi

  • TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi

Avrasya'nın Hırdavat Fuarı Hardware Eurasia, Reed Tüyap'ın uluslararası fuarcılık deneyimi ve Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (HISİAD) sektörel gücü ile 23-26 Mart 2022 tarihlerinde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek.

Endüstriyel Hırdavat, El Aletleri ve Genel Hırdavat, Mobilya ve Yapı Hırdavatı ana başlıklarında sektörün lider üreticilerini Tüyap çatısı altında buluşturacak. Avrasya Hırdavat Fuarı, 2020 yılında 200 ülkeye 4,35 milyon ton ihracat gerçekleştirerek, 8.3 milyar dolar gelir elde eden sektörün, 2022 yılında ihracat hedeflerini daha da yükseltmesine katkı sağlayacak.
 
Hafele ile Benzersiz Bir Deneyim!
 
Fuarda Hafele de yeni koleksiyonları ile 12. Salon, 1224 numaralı stantta ziyaretçileri ile buluşacak.
 
Häfele Concept’in mobilyalara entegre ettiği çözümleri gör
 
Teknolojiyle buluşan mekanlar, akıllı ev sistemleriyle entegre akıllı mobilyalar, sürprizlerle dolu donanımlar… Mobil cihazlarla yönetilebilen mobilya aydınlatma sistemleri ve mobilya kapakları; kumandayla yönetilebilen aydınlatma senaryoları, TV lift ve stor sistemleri; tek dokunuşla kolayca açılıp kapanan mobilya donanımları bu fuarda.
 
Häfele Concept’in mekanlara kattığı konforu hisset
 
Düzenle donatılmış yaşam alanları, işlevsel depolama alanları, ergonomik mobilyalar… Yavaş ve sessiz açılıp kapanan mobilya kapakları ve çekmeceler, dolap ve çekmece içlerini en verimli şekilde kullanıma olanak sağlayan organizasyon sistemleri, mobilyaları iki büklüm olmadan kullanım imkanı sunan konforlu donanımlar bu fuarda.
 
Häfele Concept’in ilham veren yeni renklerini keşfet
 
Mekanlarda fark yaratacak yepyeni aksesuar renkleri, projelere estetik değer katan renk ve stil uyumlu ürün aileleri, projeye özel renk alternatifleri… Geniş ürün gruplarında 11 farklı renkte aksesuar ve donanımlar. Parlak rose, parlak altın, mat siyah, antrasit gibi benzersiz renkler klasik, neo-klasik ve modern stillerle bir arada bu fuarda.
 
pazarlama@hafele.com.tr adresine e-posta göndererek, ücretsiz online davetiyenizi alabilirsiniz.