Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
25. MARBLE İzmir - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı

25. MARBLE İzmir - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı

  • Fuarlar

  • 27 Mart 2019, Çarşamba

  • 30 Mart 2019, Cumartesi

  • Gaziemir, İzmir

Dünyanın doğaltaş sektöründe en önemli buluşmalarından olan MARBLE - Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı , kapılarını 25. kez tüm dünyaya açıyor.
 
MARBLE, Türkiye'nin ve dünyanın çeşitli ülkelerinden çok sayıda katılımcı firmayı ve sektör profesyonelini Türkiye'nin en büyük ve en modern fuar kompleksi fuarizmir'de ağırlayacak.

Türkiye'deki mermer rezervi,dünyadaki mermer rezervinin %33'nü oluştururken, ülkemiz mermer çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor. Türkiye'de 80'nin üzerinde değişik yapıda, 120'nin üzerinde değişik renk ve desende mermer rezervi bulunuyor. Uluslararası piyasada en tanınmış mermer çeşitleri; Süpren, Elazığ Vişne, Akşehir Siyah, Manyas Beyaz, Bilecik Bej, Kaplan Postu, Denizli Traverten, Ege Bordo, Milas Leylak, Gemlik Diyabaz ve Afyon Şeker olarak karşımıza çıkıyor.

MARBLE fuarının düzenlediği kent olan İzmir, doğal taş ihracatı yapmaya el verişli şehirlerden biri. MARBLE fuarı; Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarının buluşma noktası olan liman kenti İzmir'de, her yıl tüm dünyadan binlerce sektör profesyonelini buluşturuyor.
 
MARBLE fuarının katılımcıları arasında Belenco ve DİGALPA da yer alıyor. Belenco Hol A, No.257'de, DİGALPA Hol D, No.121'de ziyaretçilerini bekliyor olacak. 
 
Fuarla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşılabilir.