Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Ofiste Her Şey: FALES Ürünleri Lansmanı | Gülden Şenolan

Ofiste Her Şey: FALES Ürünleri Lansmanı | Gülden Şenolan

  • Diğer

  • 18 Mart 2021, Perşembe

İş hayatının merkezi Levent’te, ofise dair her şeyin bir arada bulunabileceği bütünleşik bir çözüm merkezi sunan Ofiste Her Şey tarafından 18 Mart Perşembe günü 16:00’da, YAPI KATALOĞU Webinar desteğiyle online buluşma gerçekleştirilecek.

Fales Akustik marka yöneticisi Gülden Şenolan’ın konuk olacağı “Ofiste Her Şey’de Fales Konuşuluyor” başlıklı oturumda,  06-09 Nisan 2021 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek YAPI Fuarı’nda yer alacak FALES ürünlerinin özel lansmanı gerçekleştirilecek.

Fales Akustik

Fales; ofis içinde, toplantı salonlarında, koridorlarda, bekleme (lobi) alanlarında, çok amaçlı salonlarda yemekhanelerde, okul sınıflarında gibi akustik sorunlu olabilecek her alanda gürültüyü engellemek adına çalışmalar yapıyor. Danışmanlıktan başlayan süreç, mekanın ihtiyacı olan ürünü sağlamak ile son buluyor.  Fales, yaşam alanlarınızda aradığınız sessizliği vermek için çalışıyor.

Ofiste Her Şey

İş hayatının merkezi konumu Levent’te yer alan Ofiste Her Şey’de, markanızı sektöre çok daha fazla görünür kılma amacıyla, yenilikçi ve modern bir ofis deneyimi sunuyor. Sektör profesyonelleriyle yapı içerisindeki her ünitede organik bir bağ kurabileceğiniz mekânsal kurgusu ile Ofiste Her Şey, bütüncül bir çözüm merkezi olma görevini üstleniyor.

Sosyal alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet veriyor.

Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın!