Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
12. Yalıtım Semineri

12. Yalıtım Semineri

  • Diğer

  • 19 Eylül 2019, Perşembe

  • Tasigo Otel, Eskişehir

Yalıtım sektörünün çatı derneği İZODER’in Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde Bakanlık desteği ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri iş birliğinde, ülkemizde yalıtım bilincini geliştirmek amacıyla düzenlediği “Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri” tüm hızıyla devam ediyor. 12. Yalıtım Semineri Eskişehir’de olacak.
 
Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü profesyonelleri, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Üyeleri, Müteahhitler Birliği üyeleri,  il ve ilçe belediyelerindeki konuyla ilgili profesyoneller, mimarlar,  mühendisler ve sektörde faaliyet gösteren kişi ve kurumlardan yaklaşık 250-300 kişinin katılımının beklendiği  etkinlik 19 Eylül 2019 tarihinde Eskişehir Tasigo Otel’de gerçekleştirilecek.
 
Isı, su, ses ve yangın yalıtımı konusunda sektördeki en son gelişmeleri anlatıldığı, yeni su ve ses yalıtımı yönetmelikleri hakkında birinci ağızlardan detaylı bilgi verilecek olan seminerde kamu personelleri ve sektörde faaliyet gösteren profesyonellerin yeni bilgileri bölgede kullanmalarıyla; yalıtım mevzuat ve uygulamalarının sağlıklı bir şekilde hayata geçirilmesine katkıda bulunulması hedefleniyor.
 
Etkinliğe kayıt yaptırmak için İZODER  kurumsal web sayfasındaki www.izoder.org.tr kayıt formunu doldurmak yeterli olacak.