Eryap

Firma Hakkında

Yarım asırlık geçmişiyle, ve sektöre kazandırdığı yeniliklerle Türk ekonomisinin temel taşlarından biri olmayı başaran Eryap Grup tarafından 1999 yılında başlatılan fizibilite çalışmaları 2001 yılında hayata geçirilmiş ve Türkiye’nin doğal ve tabiat koşulları gözönünde bulundurularak Gaziantep’te toplam 50.000 m² alanda kurulu modern tesislerinde ilk defa polimer cephe kaplaması üretimine başlayarak AMERICAN SIDING markasını sektöre kazandırmıştır.
 
Siding uygulamasının tamamlayıcı unsuru olan ısı yalıtımının gerekliliği ve ısı yalıtımına yönelik mantolama, zemin, teras, temel ve çatı uygulamalarında da bu tür malzemelere ihtiyaç duyulmasının sonucu olarak 2005 yılından itibaren İstanbul’ da toplam 50.000 m² alanda kurulu olan tesislerinde BONUS|PAN marka XPS ısı yalıtım plakası üretimine başlanmıştır.
Eryap Grup, 2007 yılında ürün gamına bir yenisini daha ekleyerek BONUS|Focus Membran markası ile su yalıtım ürünleri sektöründe de yerini almıştır.
 
Yapı sektörünün lider firması olma hedefine ulaşmak için sürekli yeni yatırımlar yapan ERYAP, pvc kapı ve pencere sistemlerindeki markası olan WINER ve çatı kaplama sistemlerindeki markası BONUS|Focus Shingle ve son olarak 2012 yılında doğa dostu BONUS|Wooler marka taş yünü ürününü pazara kazandırarar sektördeki liderliğini sürdürüyor. 
 
Sektörün ihtiyaçlarına ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacında olan Eryap Grup, istihdamı arttırmak ve ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmak için, kaliteli mal ve hizmetler üreterek yeni yatırımlar yapmaya devam edecektir.

Eryap Ürünleri

Eryap

Teklif İste

Gönder