Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Usage and Privacy

Asmaz Ahşap

About the Company

ASMAZ Ahşap A.Ş. 2015 yılında kurulmuş olan dünyadaki konusunda en başarılı şirketlerden temin ettiği; ithal, sertifikalı, yapısal ahşap ürünlerin ve zemin ve cephe kaplama malzemesi Bambudeck’in yurtiçi ve yurtdışı satışını gerçekleştiren bir şirkettir.
 
Farklı kesit ve mukavemet sınıflarındaki geniş ürün gamını barındıran stoklarıyla ihtiyaçlara hemen cevap verebilen şirket, özel malzeme gerektiren mimari projeler için farklı kesitlerdeki ürünleri kısa sürede temin etme garantisi vermektedir.
 
ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin yapısal ahşap, yapısal lamine ahşap kirişler, yapısal lamine ahşap döşeme tabliyeleri ve yapısal çapraz lamine ahşap CLT ürünlerinin dünyadaki bağımsız enstitüler kontrolünde alınan garanti belgeleri ve EN normlarında tüm sertifikaları mevcuttur. 13,5 metre boyundaki ürünlerin mühendislik özellikleri ve mukavemet sınıfları bu sertifikaları ve teknik föyleri ile bellidir.
 
ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin ithalatını yaptığı yapısal ahşap malzemeler, bilgisayar kontrollü entegre tesislerde el değmeden, kalite kontrolleri yapılarak üretilir. Sürdürülebilir ormanlardan elde edilen yapısal lamine ahşap ürünler, rutubet oranı dengelenmiş bir şekilde paketlenerek, sevkiyata hazır hale getirilir.
 
Şirketin yeni ürünü olan Bambudeck; bambunun ana vatanı olan Çin’de yıllar süren Ar-Ge çalışmalarından sonra, günümüzde yüksek teknoloji ile sertlik, dayanıklılık, yoğunluk, yangın dayanıklılığı, vb. konulardaki tüm teknik testlerden geçirilerek üretilen, dış mekan zemin ve cephe kaplama malzemesidir. Mimari çevrelerin bitkisel çelik olarak tanımladığı Bambudeck, ileri teknoloji ile üretilmiş, çevre-dostu yeni nesil bir üründür. ASMAZ Ahşap, Bambudeck’de de stoklu çalışmakta taleplere kısa sürece cevap verebilmektedir. 
 
ASMAZ Ahşap A.Ş.’nin satış stratejisi, proje odaklı ürünlerin tedarik anlayışı üzerine kurulmaktadır. Asmaz Ahşap satış destek ekibi, projenin mimari ekibiyle birlikte çalışarak, teknik danışmanlık verir. Kullanılacak malzemenin tüm teknik parametrelerine hâkim olan satış destek ekibi, malzemenin cinsi, mukavemet sınıfı, görsel kalitesi, rengi gibi konularında detaylı bilgiyi ve projede kullanılacak doğru ürünün seçimi konusunda danışmanlık hizmeti verir ve özel sipariş gerektiren projelerde, ürünlerin sipariş, tedarik, lojistik süreç yönetimi, planlama süreç yönetimlerini yapar. Şirket, ürünlerin satış sonrası hizmet güvencesiyle müşterilerin, bütçeden ve zamandan tasarruf imkanı sağlar.

Asmaz Ahşap Products

Selling Points
Title Address
Fabrika Merkez Mah. Yeni Sanayi Cad. No:31 Taşköprü/Çiftlikköy 77602 Yalova
Şube Güneş Mah. Labranda Bulvarı No: 89 Milas 48200 Muğla (Belediye Tüp Deposu ve Hayvan Pazarı karşısı)
Asmaz Ahşap

Offer Request

"Dosya eklemek istediğiniz taleplerinizi info@yapikatalogu.com adresine gönderebilirsiniz."