Elektromotor Spot Sanayi

Firma Hakkında

Elektromotor Spot Sanayi, 1959 yılında kurulmuş Türkiye’nin ilk spot üreticisi ve ilk spot ihracatı yapan firmasıdır. Yarım asırı geçen deneyimiyle, gelişen teknolojik yenilikleri birleştiren Elektromotor; sektörde öncü ve köklü firma olmasının gururunu günümüzde de devam ettirmektedir. Küçük bir atölyede başlayan üretimi ile bugün otomatik makinelerde, deneyimli mühendislerle ve deneyimli çalışanlarıyla Avrupa, Ortadoğu, Amerika da onlarca ülkeye ihracat yapmaktadır. Kuruluşundan beri müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden taviz vermeden sürdürdüğü üretimiyle Elektromotor her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya ve öncü olmanın sorumluluğu ve ciddiyetiyle üretime devam etmektedir.
 
Elektromotor her yıl yenilediği ürün portföyüne ilave olarak müşterilerimizin gereksinimi olan özel üretim spot ve aydınlatma gereçlerini süratle ve özenle yerine getirmektedir.
1959 yılında Türkiye’de yaktığımız spotun, Samanyolu gibi büyüyüp bütün dünyayı aydınlatmayı başarmasını; kurucumuzun bize miras bıraktığı iş etiği değerleri ve siz değerli müşterilerimizin kaliteyi tercih eden kıymetli desteklerinize borçluyuz.

Ürünler

Elektromotor  Spot Sanayi

Teklif İste

Send