Otopark Sistemi/Parkcenter

Marka: Sanpark

Kısıtlı alanlardaki park sorununa ilerici bir çözümdür. Her türlü açık alan ve mevcut binaların içine uygulanabilmesi nedeni ile tamamen kişisel ve ihtiyaca yönelik özel çözümler sunmaktadır. Atıl ve dar alanlarda parklanma için en verimli çözümdür.


Otopark Yönetim ve Otomasyon Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Otopark Yönetim ve Otomasyon Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Otopark asansörü Otopark sistemi Akıllı otopark sistemi Katlı otopark sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Şehir merkezindeki dar ve kısıtlı alanlar, metro, metrobüs, otobüs, feribot durakları, havaalanları, terminaller, alışveriş merkezleri, ticari otoparklar,
büyük yerleşim merkezleri, rezidanslar

2Teknik Özellikler

Tamamen otomatik bir sistem ile araçları bir palet üzerinde dikey ve yatay olarak taşır ve yatay raflara yerleştirir. 2 dakikadan kısa süre içerisinde aracı teslim eden, rakipleri arasında mevcut en hızlı sistemdir. Her tür açık alanda gerçekleştirilen dış kaplama ile veya mevcut binalar içinde uygulanabilmesi sayesinde konvensiyonel kapalı garajların sunduğu koruma unsurlarını (çevresel, güvenlik, iklimsel ) sağlar. Çoklu sensörler ve multi güvenlik sistemleri ile donatılmıştır.

3Kalite Garanti Belgeleri

EN ISO 9001: 2008, TSE, EN 2006/42 AT, CE, EN 14010