Yarı Otomatik Otopark Sistemi/Maxi

Marka: Park On-Park

“MAXI Yarı-otomatik otopark sistemi” birçok farklı alanda uygulanabilen ve kullanıcılarına “bağımsız” park edebilme imkanı sağlayan bir sistemdir. Sisteme park edilmiş araçlar, birbirlerinden bağımsız olarak sisteme giriş ve çıkış yapabilirler. Böylece herhangi bir görevli ya da vale ihtiyacı olmadan sistem kullaınıcılarına hizmet verebilir. Kurulacak alan özelliklerine göre sistem 2 ya da daha fazla kata sahip olabilir. Ayrıca uygulama yapılacak projenin imkan vermesi durumunda sistemin bir kısmı zemin kotunun altına da konumlandırılabilir. Düşük enerji kullanımı, birçok farklı alana farklı kombinasyonlarda kurulabilme imkanı ve bağımsız park edebilme gibi özellikleri, MAXI yarı-otomatik otopark sistemini kullanıcılar için çok avantajlı bir ürün haline getiriyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Yarı Otomatik Otopark Sistemi/Maxi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konutlar, ofisler, devlet binaları, sinema, tiyatro gibi eğlence mekanları, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, oteller, araç satış ve kiralama ofisleri

2Teknik Özellikler

Bağımsız park edebilme
Yan yana maksimum 10 bölmeye kadar tek sistemde üretim
Projeye bağlı olarak arkaya geçiş özelliği
Zemin kotu altına araç parke debilme

3Kalite Garanti Belgeleri

CE , ISO9001, ISO14001