Kale Elektromekanik Kilit Mifare Sistem

Marka: Kale Kilit

Günümüzün en gelişmiş ve yüksek güvenlikli Mifare kart teknolojisi ile üretilmiştir. Tüm haberleşmeler radyo sinyalleri ile kablosuz yapılıyor. Bilgisayar programında kodlanan kartlar içerdiği bilgilerle kapıların açılmasını ya da açılmamasını sağlıyor. Kilitlerin içindeki işlemcili elektronik boardlar yine bu kartlar ile radyo frekansı sayesinde haberleşerek kilit sürücüsünü çalıştırıyor. Bu sistem ile binlerce odaya kadar bir kilit yönetim sistemi kurulabiliyor. Giriş çıkış kayıt bilgilerinin kontrol altında tutulmasını sağlıyor. Kilitten en son 1000 giriş kaydı alınabiliyor. Enerji tasarrufunu sağlayan Mifare kartlar aynı zamanda işletmelerde bulunan post sistemleri ile birlikte entegre olarak çalışabiliyor. Özellikle iletişim ve izleme sistemlerindeki yetersizlikler nedeniyle güvenlikte yaşanan sorunlara çözüm getirmeyi hedefleyen Kilit Sistemleri asansör kontrol sistemi ile de çalışmaktadır.


Giriş Kontrol Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Giriş Kontrol Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Kilit Dolap kilidi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Oteller, Sağlık Kuruluşları, Eğitim Kuruluşlar, Özel ve Devlet Kuruluşları, Askeri Tesisler v.b.

2Teknik Özellikler

Radyo sinyalleri ile bilgi aktarımı, tarih ve saat sınırlaması yapılabilir, sesli alarm, uyarıdan sonra 50 kez açılış, 3 seviyeli güvenlik kodu, 5 saniye kilit açık kalma zamanı.