Alarm Sistemi

Marka: Kale Alarm

Avrupa Birliği standartlarına uygun şekilde kurulmuş olan Kale Alarm İzleme Merkezi, abonelerinin Kale markasının sağladığı güven içerisinde, rahat ve huzurlu yaşayabilmeleri adına 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alarm Sistemleri'nin takibi, 7/24 teknik destek hizmeti, acil durumlarda abone ile temasa geçerek ilgili birimin yönlendirilmesi gibi çağdaş hizmetler sunmaktadır. Alarm İzleme Merkezi’ne bağlı olmayan alarm sistemleri sadece lokal olarak bölge sakinlerini uyarmakta, ilgili birimin yönlendirilmesi bölge sakinlerinin inisiyatifine bırakılmaktadır. Alarm Merkezi’ne bağlı bir alarm sisteminde ise giriş kapısı, telefon hattı ya da sirene karşı yapılacak olan her hangi bir sabotaj girişimi, Alarm İzleme Merkezi tarafından sinyaller vasıtası ile algılanmakta ve anında aboneler aranarak durumdan haberdar edilmektedir. Bu sayede sistem işlevini tam olarak yerine getirmektedir. Kale Alarm İzleme Merkezi bu düşünceden hareketle, alarm sistemlerinin bir merkezden izlenerek, Alarmın geldiği bölgeyi Alarmın doğruluğunu Alarmın mahiyetini Soygun Tehdit Sabotaj Yangın Su baskını Gaz kaçağı Acil sağlık Olası cihaz arızalarını ve elektrik kesintilerini anında tespit ve müdahale olanağı sağlayacak, 7 gün 24 saat hizmet verecek şekilde düzenlenmiştir.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Alarm Sistemi ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alarm sistemi Bina güvenlik sistemi Güvenlik sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Ev - işyeri , bebek odaları, iç - dış mekanlar, projeler

2Teknik Özellikler

Alarm paneli ve tuş takımı ile kullanılır ve merkezi gözlem istasyonuna alarm bilgilerini ileterek ilgili mercilerin alarm mahalline yönlendirilmesini sağlar. Kamera sistemleri ile video analizi yapılmasına olanak tanır.