Akıllı Ev/Ofis Sistemleri

Marka: Fibaro

Fibaro kablosuz akıllı ev sistemleri, içinde yaşam devam eden evlere (ve diğer mekanlara) hiçbir zarar vermeden saatler mertebesinde sürede kolayca kurulabilir. İsteğe bağlı olarak, bir evdeki ısıtma, soğutma, aydınlatma, perde, panjur, tente, garaj kapısı, elektrikli cihazlar, görüntülü diyafon, TV, müzik sistemi, multimedya cihazlar gibi bütün sistemler Fibaro sistemine dahil edilerek akıllı telefon ve tabletler ile dünyanın her yerinden kontrol edilebilir hale gelmektedir. Sistem sadece konfora yönelik olmayıp tasarruf, emniyet ve güvenlik unsurları ile kullanıcıya hem yatırım geri dönüşü hem de huzur sağlamaktadır. Kullanıcının belirleyeceği senaryolar ile Fibaro sistemi hayatı kolaylaştırır. Örneğin, kullanıcısının cep telefonundaki konumundan eve yaklaştığını bilen sistem, hava sıcaksa klimayı açarak kullanıcısının serin bir eve girmesini otomatik olarak sağlamaktadır.


Akıllı Ev Sistemleri fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Akıllı Ev Sistemleri teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Akıllı bina sistemi Bina güvenlik sistemi Bina otomasyon sistemi Güvenlik sistemi Ev otomasyonu Akıllı ev
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut (küçük dairelerden çok katlı villalara kadar), ofis (tek katlı veya çok katlı), mağaza, otel

2Teknik Özellikler

Kablosuz (Z-Wave protokolü) sistem; aydınlatma, elektrikli alet, perde/panjur ve ısıtma/soğutma kontrolü, yangın, su basması, kapı/pencere, hareket, sıcaklık ve aydınlık sensörleri, IP kameralar, senaryo yazma, evin içinden/uzaktan kontrol ve izleme

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2008, CE, ITU-T G.9959