Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

DuPont Türkiye

Firma Hakkında

DuPont, dünyanın en büyük sorunlarından bazılarına yenilikçi, bilim kaynaklı çözümler bulmak için başkalarıyla kapsamlı olarak çalışıyor.
 
Kapsayıcı yenilik; dünyanın beslenmesine, fosil yakıtlara olan bağımlılığın azaltılmasına ve en önemli olanların korunmasına odaklanan global iş birliği anlamına gelir.
 
Bu terim; büyüyecek tohumları bulmak için zorlu iklimlerdeki melez tohumların çiftçiler tarafından tarlada test edildiği anlamına gelir. Bu daha fazla enerji üreten solar kurulumlarının artan kent nüfusu için bir grid içine nasıl yerleştirileceği hakkındadır.  Ayrıca bu kavram, karbon ayak izinin azaltılmasını sağlayan, gelişmekte olan bir iş olarak petrokimya için bitki kaynaklı değişiklikleri mümkün kılar.
 
DuPont, büyük sorunların daha büyük bilimle çözülmesi gerektiğine inanmaktadır. Kapsayıcı yenilik, hiçbir şirketin, organizasyonun veya ülkenin tek başına yerine getiremeyeceği ölçüde çözümler üretmek için bilimin uygulanmasına dair yaklaşımıdır.

 

DuPont Türkiye Ürünleri

DuPont Türkiye

Teklif İste

Gönder