Kent Mobilyaları/Escofet

Marka: Escofet 1886 S.A.

Beton, ahşap, metal, korten çeliği ve LDPE malzemeleri kullanılarak şehrin estetiğinin ve konforunun modern mimari akımı ile sağlanması hedeflenmektedir. Bu kapsamda ürün yelpazesinde banklar, çiçeklikler, zemin kaplamaları, ağaç altı ızgaraları, sınır elemanları, masalar, çöp kovaları, aydınlatma elemanları, bisiklet parkları ve çeşmeler bulunmaktadır.


Oturma Bank ve Grupları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Oturma Bank ve Grupları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Bank Çöp kovası Kent mobilyaları Oturma bankı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Meydanlar, parklar, sahil aksları, hastaneler, alışveriş merkezleri, toplu ulaşım bekleme alanları, özel konut ve ofis projelerinin peyzajları

2Teknik Özellikler

Devamlı geliştirilen kalıp ve malzeme teknolojisiyle ürünlerin dayanımları estetikleri ile doğru orantıda artmaktadır. 150 MPa basınç dayanımlarından başlayan yüksek dayanımlı beton sınıfının kullanılması, ahşap olarak tropikal ağaçların kullanılması ürünleri daha mukavim hale getirmektedir. Avrupa normlarına uygun olarak üretilen tüm ürünlerin 3 yıl ürün garantisi bulunmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001:2000, ISO 14001, OHSAS 18001, 3 Yıl Ürün Garantisi