Ferforje Korkuluklar

Marka: Fatih Ferforje

Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında, el ve makine işçiliği uygulanarak demir, estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda montaja hazır korkuluk panelleri oluşturularak iç/dış mekanlar için estetik ve şık ferforje korkuluklar oluşturulur.


Korkuluklar fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Korkuluklar teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Dekoratif çevre düzenleme elemanları Ferforje kapı Ferforje korkuluk Fransız balkonu Korkuluk ve küpeşte Korkuluk
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, işyeri, AVM, belediyeler, otel ve çevre düzenlemelerindeki tüm açı ve ebatlardaki korkuluk uygulama alanlarında kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

St. 37 yumuşaklığında 6 mm – 24 mm tüm kare ve yuvarlak malzemeler ile 6x12 mm ile 60x10 mm aralığında lama ve silme malzemeler ve 1 mm ile 12 mm aralığında tüm sac ürünlere desen ve form verilerek malzemeler estetik ve dayanım kazanmaktadır. Ayrıca, fiber lazer teknolojisi kullanılarak 1 mm ila 16 mm arasında siyah sac üzerine kesim yapılarak özel lazer kesimler yapılabilmektedir.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001