Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Porselen Esaslı Havuz Kaplama Malzemeleri

İnsan doğasının su ile buluşma arzusu, havuzlara olan ihtiyacı her gün biraz daha ön plana çıkarıyor. Eğlence, spor ve sağlık için yaşantılarına renk katan havuzlarda su ile buluşuyorlar. Giderek artan bu ihtiyaca cevap verecek özellikli havuzların yeni mimari tasarımlarda, hijyenik, fonksiyonel ürünlerin kullanımını artırıyor. Serapool markası bütün bu ihtiyaçlara cevap veren ürün kalitesine, estetiğe, hijyen alt yapısına ve fonksiyonlara sahip. %100 porselen havuz içi kaplama, kenar bordürleri, savak ve havuz dışı zemin döşeme malzemeleri ile mükemmel havuzların oluşumuna katkı sağlıyor. Serapool’u dünya markası yapan özellikleri Ar-Ge çalışmaları ile ulaştığı yenilikçi, fonksiyonel ürünler ve dünyada ilk kez üretilen “ilkler serisi” Serapool’u sektör liderliğini taşıyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Porselen Esaslı Havuz Kaplama Malzemeleri ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Havuz kaplaması Havuz donanımı
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Otel havuzları, villa havuzları, site havuzları, sportif amaçlı havuzlar, süs havuzları, rehabilitasyon havuzları, eğitim havuzları

2Teknik Özellikler

Tüm ürünler %100 porselen esaslı olup yüksek ısıda pişmesi sebebi ile su emme oranı sıfıra yakındır. Porselen esaslı malzemeler bir çok seramik ürüne göre daha hijyendir. Isı değişikliklerine son derece dayanıklıdır.