Evolution LeanTo

Marka: Libart

Evolution Lean-To teleskopik hareketli yapılar, binalar için ekstra kullanışlı alanlar yaratmak üzere tasarlanmıştır, içerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda 4 mevsim yaşamanızı sağlar. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. Sistem, SecurTrak™ veya raysız TeleGlide™ teknolojileriyle kolay kontrol sunar. Lean-To hareketli sistemler, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 3 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.


Hareketli cam / Polikarbonat Strüktürler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hareketli cam / Polikarbonat Strüktürler teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum profil Pencere sistemi Prefabrike yapı sistemi Cam hareketli bölme Isı yalıtımlı pencere sistemi Açılır-kapanır tavan sistemi Havuz kapatma sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

avm, restoran, havuz, hastane, ticari alanlar, konut, otel, sağlıklı yaşam mekanları, eğlence mekanları, cafe

2Malzeme

Aluminyum, Cam

3Teknik Özellikler

EL SİSTEM ÖLÇÜLERİ
Maks. Genişlik: 7m (23’)
Maks. Uzunluk: 60m (196’)
Hareket: Motorlu veya Manuel
Profil: 2
Kaplama: PC veya Cam

DL SİSTEM ÖLÇÜLERİ
Maks. Genişlik: 8m (26’)
Maks. Uzunluk: 60m (196’)
Hareket: Motorlu veya Manuel
Profil: 3
Kaplama: PC veya Cam

VL SİSTEM ÖLÇÜLERİ
Maks. Genişlik: 10m (31’)
Maks. Uzunluk: 60m (196’)
Hareket: Motorlu veya Manuel
Profil: 4
Kaplama: PC veya Cam

Libart - Godfrey Hotel - Teleskobik Yapılar

6.30m x 24m Yangına dayanıklı Policarbonat Kaplama 7m x 24m E tip Dayalı (lean-to) sistem, R1 Açılış Yönü, Yalıtımlı cam kaplama 13.4m kayar ve katlanır cam kapılar Bu proje Architectural Digest tarafından Hareketli Çatı sistemine sahip en iyi yedi restoran listesine girmiştir.