Evolution Freestanding

Marka: Libart

Evolution Freestanding teleskopik hareketli yapılar, kolayca açılıp kapanmak için dizayn edilmiştir. İçerisinin ve dışarısının rahatlığını aynı alanda yıl boyu yaşamanıza olanak tanır. Manuel ve motorlu seçeneği mevcuttur. SecurTrak™ (güvenlikli ray) teknolojisi, olumsuz hava şartlarında sisteme yapısal dayanıklılık sağlar. Evolution Freestanding yapılar, uygulanacak alana ve kullanıcı ihtiyaçlarına göre 6 temel modele sahiptir. Sistemi açmadan, havalandırma ve giriş sağlamak için çeşitli kapı ve pencere seçenekleri vardır.


Hareketli cam / Polikarbonat Strüktürler fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Hareketli cam / Polikarbonat Strüktürler teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Alüminyum profil Pencere sistemi Cam hareketli bölme Isı yalıtımlı pencere sistemi Açılır-kapanır tavan sistemi Havuz kapatma sistemi Olimpik havuz kapatma sistemi
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

AVM, restoran, havuz, hastane, ticari alanlar, konut, otel, sağlıklı yaşam mekanları, eğlence mekanları, cafe

2Malzeme

Aluminyum, Cam

3Teknik Özellikler

EF & E7 Sistem Ölçüleri

Maks. Genişlik: 12m (40’) / 14m (46’)
Maks. Uzunluk: 60m (196’)
Hareket: Motorlu veya Manuel
Profil: 4
Kaplama: PC veya Cam

Libart - Babylon Beach Club - Hareketli Yapılar

Çözümler: Restoran ve Kafe Sistem: Yapılar (Evolution Freestanding (Bağımsız)) Ölçü: 8m X 7.20m h. 3.40m Kaplama: 6mm Tentesol Blue Mavi+ 14 + (4+4) Şeffaf.