Ferforje Mobilya ve Aksesuarlar

Marka: FerArt Furniture & Accessories

Soğuk demirin ısıtılması ile dövme ve şekillendirme kalıplarında, el ve makine işçiliğiyle, uygulanarak demir estetik form verilerek standart ferforje demir parçalar üretilmektedir. Bu modeller kaynak ile birleştirilerek veya bilgisayar ortamında gelen teknik çizimler doğrultusunda tüm mekânlar için estetik ve şık ferforje mobilya ve aksesuarlar oluşturulur.


Banklar, Oturma Grupları, Koltuk, Sandalye v.b. fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Banklar, Oturma Grupları, Koltuk, Sandalye v.b. teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Bank Bahçe mobilyası Oturma bankı Ferforje aydınlatma
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Konut, işyeri, AVM, belediye, otel ve çevre düzenlemelerinde sağlam, uzun ömürlü, estetik ve şık mekânlar oluşturmak için kullanılabilir.

2Teknik Özellikler

St.37 yumuşaklığında, 6 -24 mm tüm kare ve yuvarlak malzemeler ile 6x12 mm ile 60x10 mm aralığında lama ve silme malzemeler ve 1-12 mm aralığında tüm sac ürünlere desen ve form verilerek, malzemeler estetik ve dayanım kazanmaktadır. Kaynak ile montaj kolaylığı yanısıra tünel kumlama yapılarak malzeme ömrü uzatılmaktadır.

3Kalite Garanti Belgeleri

ISO 9001