Deda Sahne Sistemleri

Firma Hakkında

Deda Sahne Sistemleri Ltd. Şti., 2002 yılından beri zaman içerisinde gelişimini teknoloji ile sürdürerek, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan ruhuyla sektöründe bir numara olmaya devam etmektedir.
 
Sektörde 20 yılı aşkın süredir yurt içi ve yurt dışında, sahne mekanik sistemlerinin danışmanlık, tasarım, projelendirme, imalat ve montaj dahil anahtar teslim projelerde birçok projeye imza atmıştır.
 
Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Deda Sahne Sistemleri, sektöründe saygın ve güvenilir bir firma olmuştur.
 
Şirketimiz, bugün teknik ve idari kadrosuyla istihdam olanağı sağlarken, her geçen gün büyüyen sermayesi, yetenekleri ile ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmaktadır.
 
Deda Sahne Sistemleri, insan odaklı sorumluluk duygusu, risk alabilen girişimci ve dinamik yapısıyla büyük yatırımlar yapmış, gösterdiği üstün başarılarla dünyanın dört bir tarafından gelen dev kuruluşların arasından sıyrılarak üst sıralara yerleşmeyi başarmıştır.
 
Deda Sahne Sistemleri kurumsal yapılanmasını uzman iş gücüyle daha da sağlamlaştırarak, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ülke ekonomisine de katkıda bulunarak büyümeyi hedeflemektedir.
 
Uluslararası arenada kanıtlanmış sahne mekaniği deneyimi, uzman kadrosu ve takım çalışmasıyla gerçekleştirdiği proje yönetimi, kaliteli malzemeyle dünyanın her yerinden, zamanında ve uygun maliyetle satın alma hedefi ve teklif hazırlanmasından malzeme tedarikine kadar her türlü faaliyette kullandığı teknolojik olanaklarıyla yüksek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Ürünler

Deda Sahne Sistemleri

Teklif İste

Send