Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Castle Boya

Firma Hakkında

1985 yılında Kıbrıs’ta Magosaya bağlı Aslanköy’de Alçı üretimine başlayan Hasan Onalt Sanayi Ltd, daha sonra boya ve yapı kimyasalları ile üretime devam etmiştir. Durmaksızın her geçen gün gelişerek ürün çeşitliliğini artırmaktayız. Hasan Onalt Sanayi Ltd olarak, 27 yılı aşkın bir süreyi geride bırakmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz.
 
Bu güne kadar kat ettiğimiz yola baktığımızda, gurur verici bir tablo çıkıyor karşımıza.
 
1995’ten beri ISO 9001 sertifikasına sahip olan firmamız, saygın bir kurum olan “Trade Leaders Club” tarafından 2008 yılında “Kalite ve Teknoloji Ödülü”ne layık görülmüş ve Paris’te yapılan seramonide kaliteli üretimin ödülünü almıştır. Bu çatı altında çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeğiyle bu günlere kadar gelen grubumuz geçmişten geleceğe uzanan bir köprü aslında. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de ülkemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. Boya, alçı ve yapı kimyasalı sektörünün gelişip büyümesinde ve sektörümüzü pek çok “ilk” ile tanıştırmada hep bizim adımız anıldı. Çünkü “KALE BOYA” grubu ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev olmuştur.
 
Bugün geldiğimiz noktada, ülke sınırlarını aşan markamız, adanın her noktasında tüketiciyle buluşmaktadır. 220’nin üzerinde bayisi ve 290 ürün ana grubu bulunan Kale Boya Grubu boya alçı ve yapı kimyasalları seköründe tartışmasız Pazar lideridir. Hiçbir zaman kaliteden ödün vermeden, teknoloji ve yeniliği hep ön planda tutarak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirerek çalışmayı ilke edindik.

Castle Boya Ürünleri

Castle Boya

Teklif İste

Gönder