BM Cam Donanımları

Firma Hakkında

BM Cam Donanımları, inşaat sektörü içinde iç bölme sistemleri ve cam donanımları alanında faaliyet yürütmektedir. Değişken kullanıcı ihtiyaçları ve gelişen teknolojik süreci etkin bir biçimde takip eden şirketimiz; ofis bölme sistemleri, kapı sistemleri, duş kabini sistemleri ve cam donanımları üzerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.
 
Yenilikçi ve fonksiyonel ürünleri siz kullanıcılarımızın hizmetine sunmayı hedefleyen şirketimiz, bu kapsamda dünyanın önde gelen cam donanımı üreticisi olan İtalyan Minusco firmasının Türkiye ve bölge ülkeler distribütörlüğünü yapmaktadır. Sektörde öncü olma hedefimizi durmaksızın sürdürerek, siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

Ürünler

Videolar
Cam Kapı Aksesuarları/Unica-Biloba-Triloba BM Cam Donanımları

İç ve dış kapılarda kullanılmak üzere özenle tasarlanmış olan bu ürünler, hidrolik kapı kapatıcıları ve otomatik kapı menteşelerinin sentezlenip geliştirilmesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Tüm cam kapı çeşitlerine monte edilebilir. Hidrolik menteşeler başka hiçbir ek elemana gerek duymaksızın, kapıyı otomatik olarak kapatmasının yanı sıra, otomatik kapatma mekanizmasını değiştirmeye gerek kalmadan ağır kapılar için tek bir menteşe yeterliliği sağlar. Tasarım uluslararası patente sahip olan bu ürünler, üretim aşamasında bir milyon kez açılıp kapatılarak test edilmiş ve sağlamlığı kanıtlanmıştır.

BM Cam Donanımları

Teklif İste

Gönder