Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Harika Web Site Tasarımları - II

Harika Web Site Tasarımları - II

Perakende Satış Şirketleri Ana Sayfa Örnekleri

AUSTIN BEERKWORKS

https://austinbeerworks.com/

https://austinbeerworks.com/

Bu site, bir sayfanın ana hedeflerini açıkça ortaya koyuyor – ziyaretçiye şirketin kim olduğunu, ne yaptığını anlatmak. Temiz, beyaz arka plan, yüksek çözünürlüklü ürün fotoğraflarıyla birleşince sayfanın en önemli şeyini vurguluyor: bira!

JAQUET DROZ

22
http://www.jaquet-droz.com/

Jaquet Droz sitesi işin tüm yükünü sırtlayan tek bir görsele güveniyor. Zengin, yüksek çözünürlüklü görüntü, ziyaretçileri ürüne – açık bir şekilde sayfadaki en önemli şeye – çekiyor.

 

GREY GOOSE

24
http://www.greygoose.com/gl/en/home.html

Bir ana sayfa, markanın kişiliğini ve estetiğini sergilemelidir. Gray Goose için bu, zarif, yüksek çözünürlüklü görseller ve kibar bir sayfa düzeni demek. Görev: tamamlandı!

 

JACQUI CO

26
http://www.jacquico.com/

Bu ana sayfa kesinlikle bizim favorilerimizden biri. Sayfanın tasarımı site için canlı bir görünüm ve his yaratıyor ve interaktif elementler sayfayı farklı bir boyuta taşıyor.

BUFFALO WILD WINGS

dd.jpg
https://www.buffalowildwings.com/

Bu site, markalaşmış görünüm için mükemmel bir örnek. Renkler, tasarım stilleri, yazı tipleri, hepsi sportif Bufflalo Wild Wings görüntüsüyle uyum halinde.

TASARIM TÜYOSU 3

BİR MARKA DENEYİMİ YARATIN

Web siteniz, firmanızın kişiliğini yansıtmalıdır. Peki şirketin marka değerini pekiştirmenin en iyi yolu nedir? Tek, tümleşik bir estetik anlayışı yaratın ve her sayfadaki elementlerin bunu desteklediğinden emin olun.

Ünlüler ve Medya Anasayfa Örnekleri

CLOUDS OVER CUBA

28
http://cloudsovercuba.com/

Tatlı ve sade, bu ana sayfa hedeflediği tek şeyi gerçekleştirmeyi etkili biçimde başarıyor – ziyaretçinin belgeseli izlemesini sağlamak.

POTTERMORE

29
https://www.pottermore.com/

Sony burada, Harry Potter dünyasını hem görünüş hem de his olarak ziyaretçilere iletiyor. Ana sayfada seri ile ilgili tanıdık görseller ve sitenin daha ilerisine gitmek için interaktif elementler bulunuyor.

HEATH LIFE

30
http://heathlife.co.uk/

Bu site, çok baskın olmadan, çoklu etkileşim ve görsel öğeler (ör. simgeler ve Google Haritalar entegrasyonu) sunuyor. Sayfa sadece harika görünmekle kalmıyor; aynı zamanda da kullanışlı!

LIFE AND TIMES

32
http://lifeandtimes.com/

Birilerini nasıl eğlendireceğini bilen biri varsa o da Jay-Z’dir. Bu interaktif karolarla tasarlanmış kişisel web sitesinin eklektik yapısı, Jay-Z’nin gerçek hayattaki markasını yansıyor.

TV SAFETY

33
http://www.tvsafety.org/

Bu sayfadaki animasyon tarzı görseller, verilmek istenen mesajın ciddi doğasına karşı bir dengeleyici olarak çalışıyor ve TV güvenliği hakkındaki önemli bilgileri ulaşılabilir bir şekilde sunuyor.

IMPRESS A PENGUIN

34
http://www.isobelknowles.com/movies/impressapenguin/index.html

Bu web sitesi dikkat çeken ilginç grafikleri ve bununla birleştirdiği akıllıca metinleriyle bir hikaye kitabı hissi yaratıyor. Bu minimalizm bazı izleyiciler için geçerli olabilecek bir yöntem olsa da, sitenizden şirketinizin ne yaptığını açıklayan değer önermesini kaldırmadan önce piyasanızı ve hitap ettiğiniz kitleyi iyice araştırın.

TASARIM TÜYOSU 4

YARATICI OLUN

İyi tasarım, sitenizin dünya üzerindeki 633 milyar web sitesi arasından sıyrılmasını sağlayacak harika bir yöntem. Standart bilgileri yaratıcı yollarla –ama işlev ve kullanma kolaylığından ödün vermeden- sunmak için denemeler yapın.

Yazı dizimiz devam edecek!