Yapı Kataloğu - Nitelikli Mekan Yaratma Platformu

Bize Ulaşın +90 (850) 303 27 83
Daha İyi Bir Görüş İçin: Panora-View

Daha İyi Bir Görüş İçin: Panora-View

Bu durum, Sanayi Devrimi sonrası yapı endüstrisinde çelik ve camın kullanılmasıyla değişmeye başlamıştır. Artık insanlar cephelerde daha geniş açıklıklar tasarlayabilmektedir. Ancak günümüzde teknolojik yetersizlikler hala tasarım aşamasında özgürlükleri kısıtlamaktadır.

Libart’ın Panora-View’ı mimarlık dünyasına yeni bir paradigma sunuyor! 21. yüzyılın teknolojisi ve Libart sayesinde açıklıklar yaratmak daha önce hiç bu kadar özgürce olmamıştı. Artık tasarımcılar, açıklıkları arzu ettikleri kadar genişletebilirler. Sistemde, kullanıcı ve manzara arasında görsel bağlantıyı engelleyen, istenmeyen strüktürel elementler bulunmaz, böylelikle sonsuz bir ufuk elde edebilir, hiçbir gün batımı, hiçbir gökkuşağını veya karlarla kaplı bir tepeyi kaçırmazsınız.

İstanbul’da bulunan Ve Cafe Restaurant, Panora-View sistemlerinin ilk uygulandığı mekanlardan biri. Daha önceleri klasik pencere sistemlerini kullanan kafe, rüzgar çıktığında veya hava soğuduğunda müşterileri dağıtıp camları kapatmaya çalışırken artık, müşterileri istedikleri zaman istedikleri yerde oturmak konusunda özgürler. Ve Cafe’nin yöneticisi Panora-View sistemlerini 2013 yılından beri kullandıklarını ve Libart’ı seçerek çok memnun olduklarını belirtirken, ‘’Dışarısı çok rüzgarlı ve soğuk olduğunda veya temiz havaya ihtiyaç duyduğumuzda, sistemi istediğimiz kadar açabiliyoruz’’ diyor. İşte bu Libart’ın sağladığı özgürlük; tüm yıl boyunca içerinin rahatlığı, dışarının ferahlığı!

Ayrıntılı bilgi için Libart kataloğuna buradan ulaşılabilir.