Berdan Civata

Firma Hakkında

Berdan Cıvata 1979 yılında yurt içi ve yurtdışında firmaların standart ve özel cıvata, somun, saplama ve ankraj gibi her çeşit ve kalitedeki bağlantı elemanları ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Tarsus’ta Yunus ve Hasan Şemsi kardeşler tarafından kurulmuştur. Kuruculardan Makine Y. Mühendisi Hasan Şemsi 6 yılı İstanbul Denet Civata'da, 6 yılı Adana'da STFA Civata'da olmak üzere 40 yılı aşkın yurtiçi ve yurtdışı deneyimi ile Türkiye’de en eski cıvata üreticisidir.

ISO, EN, ANSI, DIN, ASTM, AFNOR, JIS normları ve müşteri taleplerine göre üretim yapan Berdan Cıvata titiz üretim ve kalite anlayışı, zengin laboratuvarı, ısıl işlem, elektro ve daldırma galvaniz ile çinko lamel kaplama ve somun üretim tesisleri ile tam entegre bir cıvata fabrikası olarak ulusal ve uluslar arası pazarda önemli bir yere sahiptir.

Bugün 30’dan fazla ülkeye ürünlerini ihraç eden Berdan Cıvata, enerji nakil hatları, makine, inşaat, çelik konstrüksiyon, gemi inşa sektörleri, rafineri ve petrokimya tesisleri, demir yolları, yol, tünel , baraj inşaatları, ve rüzgar enerji sektörü için yüksek dayanımlı cıvata, ankraj, saplama, dişli çubuk ve somun üretimini uluslararası kalite standartlarında ve müşteri taleplerini dikkate alarak yapmaktadır.

Türkiye’de CE Belgesi ve TUCSA MARK belgesini ilk alan cıvata fabrikası olan BERDAN CİVATA, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam 33.000 m²alan üzerinde kurulu olup, yüksek mukavemetli ve büyük çaplardaki bağlantı elemanları üretiminde çözümcü yaklaşımıyla, 210 kişilik personel kadrosuyla üstün hizmet vermektedir.

Berdan Civata Ürünleri

Berdan Civata

Teklif İste

Gönder