Banyo - Mutfak

AKDO AKDO MOZAİK Kaya | Ahuta Gray

AKDO'dan Kaya serisi. Üstün, Minimal, Canlandırıcı. Medite edici tasarım.

Cosentino Kuvars Eviye

%93 doğal kuvarstan oluşan Silestone, 100’ün üzerindeki rengi ve üç farklı yüzeyiyle dünyanın lider kuvars yüzey markasıdır. Yüksek leke, darbe, çizilme direnci ve su emmeyen gözeneksiz yapısı sayesinde bakımı çok kolaydır. Silestone tezgahla aynı renkte üretilen Integrity evyeler mekanlara bir bütünlük hissi verir. Dünya sadece Silestone tarafından tek parça olarak üretilen eviyeler Silestone’un bütün üstün özelliklerini taşır.

Dupont Türkiye DuPont™ Montelli®

DuPont™ Montelli® hem ticari hem de yerlesim amaçlı yapılarda iç mekan uygulamalarında kullanılabilen dekoratif ve masif bir yüzey malzemesidir. DuPont™ Montelli® aralıksız bir casting sürecinin mutlak kalite kontrol standartları ile buluşmasıyla üretilir. Plakalar halinde tedarik edilir ve diğer uygulamaların yanında duvar panelleri, sehpalar, resepsiyon bankoları, mutfak tezgahları, banyodaki lavabo üstleri ve küvetin veya duşa kabinin gövdesini elde etmek için kullanılabilir.

Dupont Türkiye DuPont™ Corian®

Corian® yalnızca DuPont tarafından üretilen orijinal masif yüzey malzemesidir ve satışı DuPont Türkiye Kimyasal Ürünler San. Tic. A.Ş. tarafından yapılmaktadır. Corian®, doğal mineraller ile akriliğin homojen bileşimiyle elde edilen ve hemen her tasarım ve ebada uygun olarak kesilip birleştirilebilen, şekillendirilebilen ve işlenebilen masif ve gözeneksiz bir yüzey malzemesidir. Estetik ve işlevsel olmasının yanı sıra kolay işlenebilen Corian®, ek yerlerinin belli olmaması, ısı ile şekillenebilmesi bir çok detayın başarı ile çözülmesine olanak sağlar. Yüzeyi kolay aşınmadığından sert temizlik malzemelerinin kullanılabildiği malzeme, ayrıca cilalanabilmektedir.