Web sitemizde size en iyi deneyimi sunabilmemiz için çerezleri kullanıyoruz. Sayfamızı ziyarete devam ederek çerez kullanımını onaylamış olacaksınız. Gizlilik ve Kullanım

Asma Klozet/İdea Smart Yıkama

Marka: Kale

Kale’nin su tasarrufu sağlayan ‘AquaSmart’ grubunda yer alan yeni ürünü ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, kolay temizlenebilen iç hazneye sahip olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak küçük bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha az temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması, üretiminde enerji tasarrufu sağlaması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin özellikle ilgisini çekiyor. Türkiye’de yapı malzemesi alanında en iyi ürünün seçildiği ilk ve tek ödül ‘Altın Çekül’ü alan Kale, ‘SmartYıkama Klozet’ ile standart kanallı klozetlere göre %100 daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor. Kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakteri tutmayan sistem, aynı zamanda jet tipi yıkama ile suyu, klozetin her yerine eşit şekilde dağıtıyor. Kale’nin yenilikçi serisi, 10 yıl ürün garantisiyle sunuluyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Asma Klozet/İdea Smart Yıkama ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Klozet Asma klozet
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Lüks konut, konut, iş merkezi, alışveriş merkezi, otel, restoran, kafe, mimari projeler

2Teknik Özellikler

52x35,5 cm
Taharet borusu girişi sıva altı uygulamalı
Gizli ve kolay montaj (smartmontaj)
Jet yıkamalı (smartyıkama)
3,6 lt fonksiyon;1,5/3 lt fonksiyon AquaSmart

Diğer Ürünler