Sauna

SAUNADEKOR SPA SOLUTIONS Sauna Tasarım, Proje, Uygulama ve Donanımları

İçerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu insanların oturup uzanabileceği ahşaptan yapılmış sıcak hava banyosudur. Kabin sıcaklığı 80-95 °C, nem % 3-10 aralığında olmalıdır. Her ölçüye uygun imalat ve montajı yapılabilir. Hizmetlerimiz; Wellness ve SPA ana konsepti geliştirme hazırlık ve ön etüd-proje çalışmaları, kesin proje, uygulama projeleri, teknik şartnameler, metraj, keşif, maliyet analizi uygulama ve anahtar teslim

Juno Spa Sauna Tasarım ve Uygulama

Juno; mükemmel bir saunanın tanıtımını sizden aldığı bilgiler doğrultusunda, sizin zevkinize ve mekânınızın mimarisine göre tasarlar ve mükemmel bir işçilikle uygular. Mimar ve mühendislerimiz tarafından yapılan tasarımlarda düşlerinizi harekete geçirmeye ve özgün tasarımlar üretmeye çalışırız. Alternatif ve teknolojinin olanaklarını kullanarak alışık olduğunuzun dışında, tamamen size özel bir sauna ortaya koymak öncelikli hedefimizdir. Size düşen; düşlediğiniz saunanın tanımını yapmanız. O saunayı tasarlamak, incelikle detaylandırmak ve ahşaba hayat katmak bizim işimiz.

Juno Spa Tuz Odası

Tuz odaları yer, tavan ve duvarların kaya tuzu ile kaplanmasıyla oluşturulur. Astım, bronşit gibi hastalıkların tedavisinde kullanılan tuz odaları bir nevi sağlık terapi merkezi sayılır.

Juno Spa Buhar Odası-Aromaterapi Sistemleri

Buhar odası, saunanın aksine nem oranının %100’e ulaşması, sıcaklığın ise 40°C civarında olması, çeşitli aromatik kokuları buharla birlikte içeri verilmesiyle vucutdaki ölü derinin atılmasını kolaylaştırır.

Juno Spa Kar Çeşmesi, Macera Duş, Sıcak Yatak

Kar çeşmesi: Saunadan çıktıktan sonra vücudu şoklamak için yapılmış özel bir sistem. Macera duş: Dünyada ve Türkiye’de yeni tanınan bu sistem, şekliyle ve farklı su oyunlarını ses, ışık ve sisle destekleyerek duş almayı dahada keyifli hale getirir.

Akdeniz Orman Sauna Ahşapları Fin Çam ve Apachi

Sauna içerisinde sıcak ve kuru havanın bulunduğu ortamda kullanılarak ahşabın nemini korumasından dolayı vücudun yanmasını önler.