Banyo Mobilyası | Viu/XViu

Marka: Duravit

Duravit ve sieger design tasarım ofisi, Viu vitrifiye serisi, XViu mobilya serisi ve bu serilerle uyumlu küvetleriyle, banyoları ileri görüşlü bir tasarım anlayışıyla baştan aşağı donatıyor.


Aşağıdaki "Teklif İste" butonuna tıklayarak firmaya Banyo Mobilyası | Viu/XViu ürünü için teklif ve detaylı bilgi talebinizi iletebilirsiniz.


Banyolar

- Serilerde en yüksek kalite vitrifiye, cam ve metal malzemeler, mat lake ve ahşapla bir araya gelerek göz alıcı bir kontrast ortaya çıkarıyor. Viu ve XViu serileri, duş, lavabo ve tuvalet alanlarının hepsini kapsıyor ve banyonun tamamında uyumlu bir iç mimari anlayışı sunuyor.
- Viu ve Xviu serisi lavabo dolapları, Duravit patentli c-bonded teknolojisini kullanıyor. Yıkama alanının dış hatları basit bir dikdörtgen şeklindeyken, iç bölümde organik kıvrımlar ve geniş bir hazne bulunuyor. Batarya platformu boyunca ilerleyen kenar, ünite boyunca ilerleyek eşyaya göze batmayan bir sınır çiziyor. Lavabo haznesinin içindeki dikey kenar, ünitenin dış hatlarındaki dikey tasarımı yansıtıyor. 450mm ila 1200mm arası yıkama alanına sahip banyolarda da artık rahatça uygulanabilir. Bu, banyo planlamasında daha fazla esneklik sağlar.
- Viu lavabonun iç yüzeyindeki hatlar, suyun yumuşak dokusunu hatırlatacak şekilde tasarlanmış. Bas-aç sistemli sifon kapağının beyaz seramik kaplamasının, açık pozisyonda hazneyle aynı hizada olması gibi detaylara dikkat edilmiş. Metal konsolun göz alıcı konturlarını oluşturan V şeklindeki şık profiller için, Mat Şampanya veya Mat Siyah seçenekleri bulunuyor.
- Dört farklı renk seçeneği bulunan cam raflarla banyoda farklı kombinasyonlar elde etmek mümkün. Haznenin altındaki akrilik kaplama, kablo ve bağlantı boruları gibi unsurları saklamaya yarıyor. Böylece örneğin, D.1e model elektronik bataryalar kullanıldığında, Viu ve XViu’nun tasarım anlayışından ödün vermeye gerek kalmıyor. Çok çeşitli ahşap, lake ve dekor kaplama seçenekleri, farklı malzemelerin kontrastından yararlanmayı mümkün kılıyor.
- Alt yüzü sırlı Viu lavaboları, beş farklı ölçüsünün yanı sıra küçük el lavabosu modeliyle de farklı ihtiyaçlara göre çözümler sunuyor.
- Yüksek ve kısa XViu dolaplarında, istenirse yarı saydam isli camlar kullanılabiliyor. Menteşeler ise hem kapakları açıp kapatmayı kolaylaştıracak, hem de göze batmayacak şekilde tasarlanmış.
- XViu’nun tasarım dili, ayna ve aynalı dolapların kenarlarındaki profillerde de kendini gösteriyor. Serideki sensörlü ayna modelleri, ışık yoğunluğu ayarlama özelliği banyoda en üst düzey konforu sağlıyor. XViu ile aynalı dolaplarda bir ilk olan, ayna yüzeyinden ikon kontrollü modelde ışığın parlaklığı 300 lux’ün üzerine kadar, ışık rengi ise 2.700 kelvin (sarı ışık) ile 6.500 kelvin (beyaz ışık) arasında ayarlanabiliyor. Bu modelde, tüm aynalar için bulunan ısıtma opsyionu standart olarak geliyor.
- XViu serisinde göze çarpan bir diğer ürün ise ayaklı küvet modeli. Mat Şampanya veya Mat Siyah renginde sipariş edilebilen metal çerçevenin parlak beyaz akrilikle oluşturduğu kontrastı bu üründe de görmek mümkün. 160x80 cm ve 180x80 cm olmak üzere iki ölçü seçeneği bulunan küvet, organik biçimli ergonomik içiyle dikkat çekiyor. Küvetin gideri de göze batmayacak ve serinin sofistike tasarımını tamamlayacak şekilde yerleştirilmiş.
- Viu klozetler de aynı şekilde basit geometrik şekillerin etkileşiminden yararlanıyor ve zarif iç tasarımıyla dikkat çekiyor. Kapak, klozetin yanına yerleştirilen düğme aracılığıyla açılarak temizliği kolaylaştırıyor. Duravit’in kanalsız klozet teknolojisi Rimless® sayesinde her sifon çekişte en üst düzey verim sağlanıyor. Viu klozetler, Duravit’in A2 kumanda paneli ve montaj çerçevesiyle beraber kullanıldığında en yüksek konfor standardını sağlıyor. SensoWash® Slim de klozet için başka bir alternatif oluşturuyor.
- Duravit’in D.1 ve D.1z bataryaları, elektronik D.1e modeliyle birlikte Viu ve XViu serilerinin tasarımıyla mükemmel uyum sağlıyor. XViu mobilyalarında 34 farklı yüzey seçeneği bulunurken, VeroAir, Me by Starck ve P3 Comforts vitrifiye serileriyle de güzel kombinasyonlar oluşturuyor. Viu lavaboları ise alternatif olarak XSquare, L-Cube ve Brioso mobilya serileri ile kombine edilebiliyor.

CE - DOP - ESTIDAMA - ISO 9001 - ISO 14001 - LEED - OHSAS - TSE - Asbestsiz Ürün Beyanı