Banyo Mobilyası/2nd floor

Marka: Duravit

Banyoyu evden ayrı ve izole bir oda olarak değil, açık ve sıcak bir ortam olarak görüyoruz. 2nd floor ile Sieger Design ve Duravit bu fikri onurlandırıyor. Kaliteli tasarlanmış bir koleksiyonla konforlu mobilya serisini birleştiren 2nd floor’da basit araçlarla şık ve davetkâr bir oda tasarlanıyor. Çok sayıdaki sıcak ahşap unsur seramiğin ve akriliğin beyazıyla çekici bir zıtlık oluşturuyor. Çok çeşitli boyut ve seçenek sayesinde, misafir banyoları ve makyaj odaları gibi küçük odalar dahil her tür mimari ortamda çekici bir banyo oluşturmak mümkün.


Lavabo Tezgahı ve Dolapları, Banyo Mobilyaları fiyatları için "Teklif Al" butonu ile firmadan teklif isteyebilirsiniz. Fiyat karşılaştırması için Lavabo Tezgahı ve Dolapları, Banyo Mobilyaları teklifinizi hemen alın!

Teklif İste Panele Ekle
Etiket:
Banyo dekorasyonu Banyo dolabı Banyo mobilyası
Ürün Hakkında
1Uygulama Alanları

Banyolar

2Teknik Özellikler

2nd Floor lavabo dolabı aydınlatmalı rafları 90°açıyla konumlandırılmıştır. Tezgâh ve ilave havluluk gömme lavabo, 50 cm ya da 100 cm. 2nd floor mobilya serisi saf zarafeti temsil ediyor. Aynalı dolap kapılarının ardında bol miktarda boş alan sağlayan uzun dolap burada gül ağacı (dekor) cilası ile görülüyor. Her iki taraftaki ışık şeritleri en uygun aydınlatmayı sağlıyor. Mobilyanın 40, 60, 80 ve 120 cm genişliklerdeki modüler boyutları dikkatle planlanmış.

3Kalite Garanti Belgeleri

CE, TSE EN997, ISO 9001, ISO 1401, TSE 1801, LEED Certificate